Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 20:11
Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Długa rozgrywka z okazji premiery!
318V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Długa rozgrywka z okazji premiery!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age trafiło na rynek! Miłośnicy wspaniałych przygód jRPG na pewno już się zagrywają. Jeśli nie jesteście jednak przekonani do zakupu, to może nowe nagranie przekona Was, aby wybrać się w podróż do magicznego świata Ivalice.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age to ulepszona wersja dwunastej odsłony serii, która pierwotnie podzieliła społeczność fanów. Zmieniony charakter rozgrywki i odejście od ikonicznego system uwalki ATB nie zostały ciepło przyjęte przez wszystkich miłośników Final Fantasy. Mi się ta odsłona całkiem podobała, ale nie darzę jej jakimś przesadnym sentymentem. Na pewno dam odświeżonej wersji szansę z jednego powodu - nowości i zmian dostępnych do tej pory jedynie na japońskim rynku.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - porównanie wersji PS2, PS4 i gry na emulatorze

Final Fantasy XII: The Zodiac Age względem oryginalnego wydania wprowadza szereg zmian, które nie dotarły do Europy. Mowa tutaj chociażby o przemodelowanym systemie klas i ulepszonym balansie rozgrywki. Nie zabraknie również dodatkowej zawartości. Ostatnie porównanie graficzne potwierdziło, że powrót do świata Ivalice będzie wyjątkowo piękny. Oczywiście jak na standardy remastera - wszak to nie remake, więc poza widocznie lepszą jakością obrazu nie możemy liczyć na kolosalne różnice w modelach. 

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - ponad 17 minut rozgrywki

Final Fantasy XII: The Zodiac Age jest od dzisiaj dostępne w sprzedaży. Nasza recenzja pojawi się niedługo i mogę zapewnić, że tytuł jest już w trakcie naszego ogrywania!

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age playstation 4 Square Enix wideo