Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 19:26
Dino Frontier. Dziki Zachód i dinozaury trafią na PS VR
331V

Dino Frontier. Dziki Zachód i dinozaury trafią na PS VR

Dino Frontier przygotowuje się do debiutu. Pora odkurzyć kontrolery PS Move! Posiadacze PlayStation VR lada moment będą mieli okazję wcielić się w burmistrza nietypowego miasta, gdzie widok dinozaurów nikogo nie dziwi.

Dino Frontier to kolejny niecodzienny projekt zmierzający do użytkowników PlayStation VR. Za pomocą kontrolerów PlayStation Move i technologii wirtualnej rzeczywistości będziecie mogli zarządzać miasteczkiem w klimatach dzikiego zachodu. Wyróżnia się ono jednak jednym niewielkim szczegółem - obecnością dinozaurów.

Zaprojektuj sobie Dziki Zachód z dinozaurami w VR-owym Dino Frontier

Dino Frontier nie okaże się raczej system sellerem, który popchnie miliony graczy do kupna PlayStation VR, ale na pewno znajdzie grono fanów wśród wielbicieli wirtualnej technologii. Tytuł pozwoli wcielić się w burmistrza i zbudować nam miasteczko, które będzie efektem zderzenia dwóch światów - dzikiego zachodu i ery jurajskiej. Cowboye jeżdżą więc na dinozaurach i korzystają z pomocy ogromnych gadów podczas swego codziennego życia.

Dino Frontier - zwiastun z rozgrywką 

Patrząc na rozgrywkę z Dino Frontier oczami wyobraźni widzę nową odsłonę Black & White robiącą użytek z kontrolerów ruchowych i PS VR. Byłoby to na pewno niesamowite przeżycie! Szkoda, że taki scenariusz pozostanie w sferze marzeń i w tym przypadku możemy jedynie liczyć na mniejszą produkcję w formie ciekawostki, aniżeli pełnoprawny tytuł zachęcający do kupna sprzętu.

Dino Frontier pojawi się na rynku w dniu 1 sierpnia.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Dino Frontier playstation 4 playstation move playstation vr Uber Entertainment wideo