Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.07.2017 18:02
Injustice 2. Sub-Zero już dostępny
333V

Injustice 2. Sub-Zero już dostępny

Injustice 2 otrzymało postać Sub-Zero, który jest już dostępny dla części graczy! Mroźny zawodnik nadaje się idealnie na upalne lipcowe dni!

Injustice 2 świętuje premierę kolejnego zawodnika DLC! Twórcy na długo przed debiutem swojej wielkiej bijatyki zapowiadali, że gra będzie wręcz agresywnie wspierana nową zawartością. Najnowszym nabytkiem, który dołączył do bogatej puli zawodników został sam mistrz klanu Lin Kuei z serii Mortal Kombat - Sub-Zero.

Injustice 2 - szczegóły najnowszej aktualizacji

Injustice 2 zostało dzisiaj rozwinięte o postać Sub-Zero. Zawodnik jest już dostępny dla posiadaczy Injustice 2 Ultimate Edition, Injustice 2 Digital Deluxe Edition lub osób, które zakupiły jeden z pakietów Ultimate Pack lub Fighter Pack #1- uff, dużo tego!

Wracając do samego Sub-Zero. Ten zadebiutuje również w samodzielnej formie, więc możliwe będzie kupno go oddzielnie bez inwestowania w żadne przepustki - nastąpi to dnia 18 lipca. Na pewno nie zdziwi Was fakt, że wojownik będzie zbliżony do swojej ostatniej wersji znanej z najnowszej odsłony Mortal Kombat. Oczywiście jego styl walki zostanie dostosowany do systemu Injustice 2 i doczeka się trochę zmian. Nadal jednak będzie korzystał z mocy lodu i w ikoniczny sposób zamrażał przeciwników. 

Injustice 2 - zwiastun ujawniający Sub Zero

Injustice 2 zadebiutowało na rynku 16 maja i zgarnęło niesamowite oceny na całym świecie. Najnowsza bijatyka Netherreal Studios przypadła do gustu również i nam, gdzie zgarnęła wysokie 8/10. Chociaż znalazło się sporo elementów do narzekania. Podczas gry odnosiłem wrażenie, że twórcy za bardzo skupiają się na fabule i otoczce okołogrowej kosztem samego systemu walki. Jak Wy odebraliście Injustice 2? Czekacie na jakiegoś określonego bohatera z DLC?

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: dlc injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo