Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.07.2017 15:37
T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Data, pierwsze informacje
608V

T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Data, pierwsze informacje

Warsaw Games Week 2017 ma być jeszcze większe niż dotychczas. Organizatorzy podzielili się pierwszymi szczegółami i wiadomo, że pojawi się oczywiście polski oddział PlayStation, ale nie zabraknie też Activision czy Ubisoft.

Warsaw Games Week to impreza, która ściąga fanów i twórców gier wideo w miejsce, gdzie jedni mogą zaprezentować swoje produkcje, a drudzy cieszyć się bardziej niż mogą w domowym zaciszu. Poprzednia edycja okazała się wielkim sukcesem. Na targach pojawiło się ponad 24 000 osób i 40 różnych wystawców. W tym roku udostępnionego miejsca ma być jeszcze więcej, możemy więc spodziewać się jeszcze większego rozmachu niż poprzednio.

W co można było zagrać na Warsaw Games Week 2016?

Jest wiele powodów żeby udać się na tegoroczne Warsaw Games Week. Wśród wystawców pojawi się Sony Interactive Polska, dzięki któremu rozegra się finał PlayStation League - zawodów e-sportowych w grach typu Uncharted 4 czy Overwatch. Oprócz tego zostaną zaprezentowane przedpremierowe tytuły oraz innowacje - oczywiście nie będzie to nic czego nie było na tegorocznym E3.

Nie zabraknie przy tym wszystkim Microsoftu, który ma zapewnić "atrakcje nieustępujące tym z największych światowych imprez". Activision z kolei pozwoli nam zagrać w Call of Duty WW2 oraz Destiny 2. Cenega z kolei zorganizuje Otwarte Mistrzostwa Polski w grze Tekken 7 - będzie to jeden z etapów turniejów Tekken World Tour. Będzie też Ubisoft ze swoimi zapowiedzianymi dotychczas grami.

Tegoroczne Warsaw Games Week odbędzie się w dniach 13-15 października. Więcej informacji pojawi się w niedalekiej przyszłości, a tymczasem sprawdźcie relację polskiego PlayStation na wideo poniżej. Wybieracie się?

Warsaw Games Week 2016 - relacja polskiego oddziału PlayStation

Tagi: playstation warsaw games week