Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.07.2017 10:03
Paragon - szykują się wielkie zmiany! Koniec testów beta w przyszłym roku
450V

Paragon - szykują się wielkie zmiany! Koniec testów beta w przyszłym roku

Paragon ma być jeszcze długo wspierane. Twórcy obiecali to wcześniej, a teraz zapowiadają kolejną łatkę - jedną z największych do tej pory. Co zmieni? Tego dowiecie się z naszego newsa.

Paragon należy do gatunku MOBA. Popularność gry zadowala twórców - przynajmniej według tego co mówią. Jest więc ciągle przez nich wspierana. Co jakiś czas pojawiają się nowe postacie wraz z filmikami, na których zostają zaprezentowane. Nie brakuje też łatek, które wprowadzają zmiany w balansie, poprawiają błędy czy wprowadzają usprawniania rozgrywki.

Paragon w naszej bazie gier

Paragon otrzyma niedługo kolejną dużą aktualizację. Według notki na oficjalnej stronie, łatka skupi się na poprawieniu stabilności gry. Znaczy to, że twórcy postarają się o poprawę wielu błędów, pomniejszeniu rozmiarów zawartości do pobrania oraz podniesieniu jakości poszczególnych elementów. W niedalekiej przyszłości pojawi się kolejna postać i w tym samym czasie pozostali bohaterowie doczekają się zmian - ale o tym mamy dowiedzieć się więcej wkrótce. Tymczasem zobaczmy co zmieni nowa aktualizacja.

Łatka ma pojawić się 8 sierpnia 2017 roku i zaktualizuje grafikę przedstawiającą Monolith. Oprócz tego będzie to:

  • Zmiana w balansie postaci Iggy
  • Przerobiony system używania kart
  • Zmiana ekonomii w grze
  • Przemodelowanie rozgrywki (na podstawie zmian w ekonomii i systemie kart)
  • Nowy system Mastery
  • Nowa postać i jeszcze więcej.

Jak widać szykują się wielkie zmiany. Sami twórcy nazywają je ewolucją Paragon, ale jak naprawdę będzie, dowiemy się w sierpniu. Do końca roku pojawi się jeszcze wiele innych aktualizacji, które wprowadzą podobne zmiany co te dotychczasowe. Ma to być pierwszy krok w stronę nadania ostatecznego kształtu gry. Na początku przyszłego roku testy beta mają zostać zakończone.

Paragon - prezentacja nowej postaci Wraith

 

Źródło: https://www.epicgames.com/paragon/en-US/news/the-next-big-update

Tagi: Epic Games Paragon patch playstation 4