Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.07.2017 19:16
Dragon Ball FighterZ prezentuje się obłędnie!
2562V

Dragon Ball FighterZ prezentuje się obłędnie!

Dragon Ball FighterZ zadebiutuje w przyszłym roku. Nadal nie znamy wszystkich zawodników, ale dorwaliśmy wideo, które w zgrabny sposób ukazuje wszystkie niuanse przeznaczone dla fanów. Zobaczcie jak w akcji wyglądają wszystkie ataki specjalne i animacje, które zostały do tej pory udostępnione.

Dragon Ball FighterZ zapowiada się jako mokry sen fanów bijatyk i serialu anime Dragon Ball Z. Nie da się ukryć, że ostatnie gry korzystające z popularności Smoczych Kul były po prostu dziełami nastawionymi na fanservice. Teraz jednak możemy liczyć na poważną bijatykę od mistrzów gatunku.

Dragon Ball FighterZ. Syn Vegety gotowy do walki!

Dragon Ball FighterZ tworzone jest przez firmę Arc System Works - uzdolnioną ekipę, która wypuściła na rynek serię BlazBlue oraz kultowe Guilty Gear. Tradycyjnie otrzymamy więc niesamowicie dynamiczną bijatykę 2D. Chociaż sama grafika to pełnoprawny trójwymiar, który w niemalże perfekcyjny sposób naśladuje kreskę z anime. Zwróćcie uwagę na szczegółu pokroju wiwatującego tłumu na trybunach, gdzie można dostrzec każdą pojedynczą osobę- cudo!

Dragon Ball FighterZ

Powyższe wideo przedstawia wszystkie ataki specjalne, kwestie zawodników i ich unikalne animacje. Wszak bohaterów z serialu łączą różne relacje i będą one eksponowane poprzez wypowiedzi poprzedzające pojedynki i te wypowiadane już po zwycięstwie. Gry na podstawie Smoczych Kul jeszcze nigdy nie były tak wierne materiałowi źródłowemu jak Dragon Ball FighterZ! Miejcie też na uwadze, że to jedynie wycinek tego, co do producent szykuje dla fanów. Premiera pełnej wersji już na początku przyszłego roku.

Dragon Ball FighterZ - porównanie z anime

 

Źródło: YouTube (GameSpot)

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo