Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.07.2017 18:31
Assassin's Creed Origins zauroczyło fanów
1587V

Assassin's Creed Origins zauroczyło fanów

Assasssin's Creed Origins porwało tłumy na długo przed swoją premierą. Ubisoft opublikowało materiał, który ukazuje pierwsze wrażenia graczy. Co tu dużo mówić - są oni bardzo podekscytowani nadciągającą produkcją.

Assassin's Creed Origins wróci w tym roku po zeszłorocznej nieobecności serii na stacjonarnych konsolach. Ubisoft nie daje długo odpocząć graczom i przygotowuje kolejny pełnoprawny rozdział jednej z najpopularniejszych serii gier na świecie. Czy tym razem otrzymamy szumnie zapowiadany przełom? Szczerze w to wątpię, ale najnowsze wideo potwierdza, że kolejny raz należę do mniejszości.

Assassin's Creed Origins otrzyma powieść, komiksy i inne atrakcje

Assassin's Creed Origins i Ubisoft znowu udowadniają, że nie wystarczy wiele, aby porwać tłumy. Nowy zwiastun skupia się na wrażeniach graczy, którzy zostali oczarowani przedstawieniem gry na targach E3. Użytkownikom podoba się, między innymi, sterowanie ptasim pomocnikiem. Obecni na targach chwalą również system walki i płynne przejście z ataków dystansowych do starcia w zwarciu. Nie zabrakło również pochwał odnośnie grafiki, gdzie jedna z osób rzuca odważną tezą, że to najlepiej wyglądającą produkcja jaką kiedykolwiek widziała.

Assassin's Creed Origins - zwiastun z wrażeniami graczy

Assassin's Creed Origins przenosi akcję do epoki starożytnego Egiptu. Twórcy zarzekają się, że tym razem dostarczą ogromny i przede wszystkim żyjący świat. Nowe środowisko to nie jedyne zmiany. Studio pragnie odmienić podejście do rozgrywki na wielu płaszczyznach. Możemy liczyć chociażby na bardziej zaakcentowane elementy RPG. 

Jak sprawa wygląda u Was? Seria Assassin's Creed i Ubisoft to poniekąd fenomen. W internecie nie milkną głosy zarzucające odtwórczość kolejnych odsłon cyklu. Samego wydawcę piętnuje się z kolei za fatalne premiery swoich gier, które często łatane są przez długie miesiące. Firmie obrywa się również za stosowanie upiększonych fragmentów rozgrywki i zwiastunów. Gdy jednak dochodzi co do czego to wszystko staje się nieistotne. Debiutujące produkcje wydawane przez Ubisoft osiągają gigantyczne sukcesy. Czy obietnice nadciągających zmian oraz dotychczasowe fragmenty rozgrywki przekonały Was do inwestowania w Assassin's Creed Origins na premierę? Ta odbędzie się już 27 października.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo