Tomek Alicki Tomek Alicki 10.07.2017 16:33
Mission: Impossible 6 zakończyło zdjęcia w Nowej Zelandii
326V

Mission: Impossible 6 zakończyło zdjęcia w Nowej Zelandii

Tom Cruise wraz z resztą ekipy Mission: Impossible 6 zamknęli kolejny rozdział na etapie produkcji filmu. Wczoraj aktorzy oficjalnie pożegnali Nową Zelandię. 

Twitter zapowiada się od jakiegoś czasu na główny sposób komunikacji obsady Mission: Impossible 6 ze światem. Tom Cruise regularnie dzieli się z nami zdjęciami oraz kolejnymi kończonymi etapami, a Christopher McQuarrie z wielką chęcią odpowiada na podrzucane mu pytania. 

Henry Canvill na planie Mission: Impossible 6

Nowa Zelandia to przystanek praktycznie każdego hollywoodzkiego hitu. Filmy, które większość swoich krajobrazów czerpią z malowniczych widoków krańca świata można wyliczać godzinami. Wystarczy wspomnieć o takich produkcjach jak Władca PierścieniHobbitKing Kong czy nawet AvatarMission: Impossible 6 zawitało niedawno do północnego Glenorchy, ale nie jest to ich ostatni przystanek. Załoga wybiera się teraz w długą podróż do Londynu, a niedawne plotki sugerowały, że w pewnym momencie Tom Cruise powinien pojawić się również w Indiach. 

W związku ze swoim głębokim zamiłowaniem do mediów społecznościowych, Cruise, Cavill oraz McQuarrie nie omieszkali poczęstować fanów nie tylko zdjęciem czwórki głównych bohaterów, ale również fragmentami ich pracy i krajobrazami. Reżyser opublikował na swoim Twitterze dwa filmy, zapowiadając jednocześnie kolejne kaskaderskie wyczyny Toma Cruise'a. Obfitą w zawartość galerię możecie zobaczyć poniżej. 

...

A post shared by Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie) on

 

#BritishAndIrishLions #AllBlacks #LionsNZ2017 #AllForOne #InYoMind

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

 

#BritishandIrishLions #AllBlacks #LionsNZ2017 #AllForOne #InYoMind

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/action/mission_impossible/the-imf-assemble-in-new-mission-impossible-6-photo-as-production-moves-from-new-zealand-to-london-a152308

Tagi: Christopher McQuarrie Mission: Impossible 6 tom cruise