Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.07.2017 12:54
Battlefield 1 pozwoli nam przetestować za darmo Premium jeszcze w tym miesiącu
1003V

Battlefield 1 pozwoli nam przetestować za darmo Premium jeszcze w tym miesiącu

Battlefield 1 otrzyma jeszcze w tym miesiącu nową mapę nocną. Wraz z jej pojawieniem się możliwe będzie przetestowanie map dostępnych dla posiadaczy Premium.

Battlefield 1 jeszcze długo będzie wspierane. W ostatnim czasie twórcy udostępnili dodatek, nowe mapy oraz możliwość grania ze znajomymi posiadającymi przepustkę Premium na mapach dostępnych tylko dla posiadaczy przepustki. Przy okazji twórcy zapowiedzieli też swoją obecność na tegorocznym Gamescom.

Battlefield 1 przygotowuje się na tegoroczny Gamescom

Battlefield 1 jeszcze w tym miesiącu otrzyma nową mapę nocną oraz możliwość przetestowania pakietu Premium. Gracze nieposiadający przepustki nie będą musieli przyłączyć się do znajomego posiadającego Premium - zamiast tego otrzymają możliwość przetestowania po zalogowaniu się do gry.

Pierwsza taka możliwość pojawi się jeszcze w tym miesiącu wraz z premierą nocnej mapy Prise de Tahure. Gracz, który skorzysta z okresu próbnego Premium otrzyma również dostęp do pozostałych map niedostępnych bez pakietu. Przy okazji twórcy zapowiedzieli, że zanim nastąpi Gamescom będzie jeszcze jeden okres pozwalający na przetestowanie przepustki. Jednocześnie zostało zaznaczone, że możliwość korzystania ze Współdzielonego Premium potrwa tylko do Gamescom, który przypada na dni 22-26 sierpnia 2017 roku.

Do Battlefield 1 we wrześniu trafi DLC "W Imię Cara", aczkolwiek w sierpniu posiadacze Premium będą mogli przetestować jedną z map w ramach wcześniejszego dostępu. Dodatek ma składać się z 6 nowych map, rosyjskiej armii, nowej broni, pojazdów i czegoś więcej. W grudniu tego roku pojawi się kolejne rozszerzenie "Turning Tides" traktujące o bitwach morskich. Oprócz tego będą jednak dostępne nowe mapy rozgrywające się na lądzie. Twórcy jednak nie chcą za dużo zdradzać. Nowych informacji możemy spodziewać się po tegorocznych targach Gamescom.

Battlefield 1 na wideo podsumowującym nowości jakie trafiły do gry

Źródło: https://www.battlefield.com/en-gb/news/article/road-ahead-for-battlefield-1-revolution-coming

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 premium