Tomek Alicki Tomek Alicki 08.07.2017 14:09
X-Men: Dark Phoenix. Olivia Munn powróci jako Psylocke?
459V

X-Men: Dark Phoenix. Olivia Munn powróci jako Psylocke?

X-Men: Dark Phoenix pod pewnym względami pozostaje wielką niewiadomą dla wyczekujących kolejnych doniesień planów. Jedną z wątpliwości jest dokładna obsada...

O powrocie Olivii Munn mówiło się już od jakiegoś czasu, ale nie natrafiła się jeszcze odpowiednia okazja, żeby w tej sprawie usłyszeć coś od reżysera czy samego 20th Century Fox.

Jessica Chastain czarnym charakterem w X-Men: Dark Phoenix

Aktorka wcieliła się w X-Men: Apocalypse w rolę Betsy Braddock. Plotki głosiły, że Olivia ma po raz kolejny pojawić się w serii, tym razem w Dark Phoenix. Skoro oficjalnego odzewu wciąż brakuje, media zaczęły dopisywać do faktów delikatne sugestie w kierunku pożądanego scenariusza. 

Ostatnie doniesienia przywędrowały do nas prosto z Instagrama. Aktora opublikowała niedawno na swoim profilu zdjęcie, meldując się jednocześnie w Montrealu. Tak się składa, że w tym samym miejscu mają niedługo rozpocząć się prace nad Dark PhoenixMunn wylądowała na lotnisku z dużą walizką, która wskazywałaby na dłuższy pobyt w Kanadzie. 

Nikt jeszcze nie odniósł się do krążących po mediach plotek, więc nie można raczej traktować najnowszych informacji jako pewnik. Drugi możliwy scenariusz, mniej emocjonujący dla fanów X-Men, sugeruje, że aktorka mogła przylecieć do Montrealu, żeby nakręcić dodatkowe sceny do filmu The Predator, w którym będzie grała główną rolę. Na oficjalne potwierdzenie pełnej obsady będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Premiera X-Men: Dark Phoenix została zaplanowana na 2 listopada 2018. 

Źródło: http://screenrant.com/x-men-dark-phoenix-psylocke-olivia-munn/

Tagi: Olivia Munn. 20th Century Fox Psylocke x-men: dark phoenix