Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.07.2017 20:14
Gran Turismo Sport. Aktualizacja 1.08 wprowadza mechaniczne uszkodzenia, zużycie paliwa i opon!
2398V

Gran Turismo Sport. Aktualizacja 1.08 wprowadza mechaniczne uszkodzenia, zużycie paliwa i opon!

Gran Turismo Sport przechodzi obecnie zamknięte beta testy, które są ciągle rozwijane przez twórców. Najnowsza aktualizacja pozwoli użytkownik przetestować, jak w akcji sprawdza się model zniszczeń i parę innych rzeczy.

Gran Turismo Sport ma zaoferować najpiękniejsze auta w historii gier. Ostatnio informował o tym sam twórca i szef Polyphony Digital. Stwierdził on, że stworzone modele mogą starczyć nawet na 10 lat i być wykorzystywane na PlayStation 5.

Gran Turismo Sport zaoferuje najpiękniejsze modele samochodów na całym świecie!

Gran Turismo Sport pięknieje z każdą kolejną aktualizacją, którą twórcy udostępniają w ramach zamkniętych testów beta. Niedawno zauważalny skok jakości zaliczyły dźwięki pojazdów i silników, które na tle Gran Turismo 6 wypadają obecnie o wiele lepiej. Teraz przyszła pora na mechaniczne uszkodzenia. Aktualizacja 1.08 wprowadza do zamkniętej bety kolejne zmiany i ulepszenia mające jeszcze bardziej zwiększyć doznania towarzyszące wyćigom:

  • Kary czasowe za kolizje będą od teraz przyznawane w specyficznych warunkach
  • Naprawiono błąd, który powodował, że ustawienia kamery były resetowane przy ponownym uruchamianiu wyścigu.
  • Zajęto się różnymi problemami

W ramach nowej aktualizacji możecie też wziąć udział w wyścigach, gdzie następuje zużycie opon oraz paliwa. Same samochody mają z kolei doznawać w większym stopniu uszkodzeń mechanicznych. Te oczywiście mają wpływać na przebieg wyścigu i osiągi naszego pojazdu. Nie możemy liczyć na rewolucję w tym aspekcie i model zniszczeń rodem z wyścigowych gier arcade. Mimo wszystko jest jest lepiej niż było do tej pory, co na pewno ucieszy użytkowników biorących udział w zamkniętych beta testach. Poniżej wideo przedstawiające mechaniczne uszkodzenia.

Gran Turismo Sport Beta - aktualizacja 1.08 i mechaniczne uszkodzenia.

Źródło: https://www.gtplanet.net/forum/threads/gt-sport-beta-update-1-08.357306/

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo