Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.07.2017 18:27
Steven der Heide - producent Killzone 2 po 12 latach opuszcza Guerilla Games!
326V

Steven der Heide - producent Killzone 2 po 12 latach opuszcza Guerilla Games!

Steven der Heide ogłosił, że po 12 długich latach odchodzi ze studia Guerilla Games. Twórca gier zaczyna kroczyć własną ścieżką i zajmie się czymś nowym.

Steven der Heide był producentem Killzone 2 oraz Killzone: Liberation. Brał również czynny udział w produkcji Horizon Zero Dawn oraz Rigs: Mechanized Combat League dla PS VR. Zasłużony i utalentowany człowiek przepracował w studiu Guerilla Games przeszło 12 lat swojego życia. Teraz ogłosił rozstanie z firmą i wyruszenie w nową podróż, gdzie zajmie się czymś nowym.

Twórcy Horizon Zero Dawn i Killzone poszukują nowych pracowników

Ostatnio informowaliśmy, że studio poszukuje nowych rąk do pracy. Tym razem informacja jest wręcz przeciwna i śpieszymy donieść, że jedna z ważnych osób żegna się ze swoim miejscem pracy.

Steven der Heide podzielił się tą wiadomość za pośrednictwem serwisu Twitter. Były już pracownik bardzo chwali ludzi, z którymi przyszło mu pracować i poznać w ciągu ostatnich długi lat. Steven jest również dumny, że mógł być częścią tak wspaniałej ekipy. Profil Guerilla Games nie pozostał dłużny i podziękował mu zaznaczając, że studiu będzie brakować jego osoby.

W ramach wspomnień - niesławny zwiastun z E3 2005, który przedstawiał rzekomą rozgrywkę z Killzone 2.

Killzone 2 - zwiastun E3 2005

Źródło: Twitter (Steven ter Heide‏)

Tagi: guerilla games Killzone 2 killzone: liberation playstation 4 wideo