Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.07.2017 17:49
Serial Cleaner. Twórcy opowiadają o inspiracjach i kulisach swojej gry
348V

Serial Cleaner. Twórcy opowiadają o inspiracjach i kulisach swojej gry

Serial Cleaner pozwoli nam wcielić się w specjalnego sprzątacza zajmującego się miejscami zbrodni. Twórcy zabiorą nas do okresu lat 70. który stanowił złoty wiek dla seryjnych morderców - o tym i wielu innych elementach możemy posłuchać na nowym materiale wideo.

Serial Cleaner to dzieło krakowskiego studia iFun4all. Twórcy przygotowują oryginalną grę skupiającą na cichym sprzątaniu miejsc zbrodni. Naszym zadaniem będzie zatajać dowody przed policją. Skupimy się na ukrywaniu zwłok, zmywaniu krwi i wykiwaniu stróżów prawa.

Serial Cleaner pozwoli posprzątać miejsca zbrodni z kultowych filmów!

Serial Cleaner miało być początkowo prostą grą logiczną o izometrycznym rzucie kamery. Twórcy jednak zmienili koncepcję, aby stworzyć dynamiczną skradankę w dwuwymiarowej grafice. Pracownicy opowiadają o swojej grze na nowym materiale wideo. Podzielili się również inspiracjami sięgającymi kinowych hitów - takich jak Pulp Fiction czy John Wick. Sam tytuł otrzyma zresztą bonusowe etapy stylizowane na lokacje z legendarnych filmowych przebojów.

Secial Cleaner - za kulisami produkcji

Serial Cleaner odda też do naszej dyspozycji tryb fabularnym, w którym poznamy losy Boba C. Leanera - bohatera wynajmowanego przez mafię. Gdy się z nim uporamy otrzymamy z kolei liczne wyzwania, gdzie poprzez 20 różny modyfikatorów rozgrywki odmienimy obcowanie z grą.

Serial Cleaner zadebiutuje na PlayStation 4 w dniu 12 lipca.

Źródło: YouTube (Techland Wydawnictwo)

Tagi: Curve Digital ifun4all playstation 4 serial cleaner wideo