Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.07.2017 17:18
Rocket League obchodzi drugie urodziny! Twórcy rozpoczynają specjalne wydarzenie i chwalą liczbami
517V

Rocket League obchodzi drugie urodziny! Twórcy rozpoczynają specjalne wydarzenie i chwalą liczbami

Rocket League zadebiutowało równe dwa lata temu. Jest to świetna okazja, aby przyjrzeć się niesamowitym statystykom przedstawionym na specjalnej infografice. Zobaczcie jak gra prezentuje się w liczbach oraz przygotujcie na wewnętrzne wydarzenie.

Rocket League obchodzi drugie urodziny, więc twórcy dzielą się specjalną infografiką z tej wyjątkowej okazji. Fani mogą też liczyć na unikalne bonusy w postaci premii do wypadających przedmiotów. Od dzisiaj  do poniedziałku 10 lipca zostaniecie nagrodzeni podwójną ilością wypadających skrzynek po meczu! Te zawierać będą najróżniejsze przedmioty, którymi ozdobicie swe pojazdy.

Rocket League rozpoczęło piąty sezon. Szczegóły aktualizacji 1.35

Rocket League to niesamowity fenomen wyrobiony na abonamencie PS Plus. Produkcja zadebiutowała za darmo dla posiadaczy członkostwa PS plus i momentalnie rozkochała w sobie miliony użytkowników PlayStation 4. Tytuł przez ostatnie dwa lata był nie tylko szalenie popularny, ale i stale rozwijany przez twórców. Z okazji drugich urodzin studio odpowiedzialne za grę udostępniło szczegółową infografikę. Dzięki niej wiemy, że przy  tej pozycji bawiło się już ponad 33 milionów użytkowników, którzy rozegrali ponad 1,5 miliarda meczy. Wiemy też jak wygląda procentowe rozłożenie graczy na poszczególnych platformach. Nikogo raczej nie zdziwi, że PlayStation 4 jest tutaj bez cienia wątpliwości liderem brylującym nad Xbox One oraz PC. Posiadacze konsoli Sony stanowią aż 41% całej społeczności Rocket League. Xbox One to 32% a dla PC zostaje 27%.

Rocket League - zwiastun

Źródło: https://www.rocketleague.com/news/rocket-league-birthday-double-drop-rates/

Tagi: playstation 4 Psyonix Rocket League wideo