Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.07.2017 15:54
Outcast Second Contact - sprawdźcie jak odnowiono deszczową krainę Okasankaar
270V

Outcast Second Contact - sprawdźcie jak odnowiono deszczową krainę Okasankaar

Outcast Second Contact to remake Outcast, zaistniałego w swoim czasie jako jedna z pierwszych gier z otwartym światem. Odnowiona wersja prezentuje się na nowym materiale, prezentując deszczową krainę w nowej grafice.

Outcast Second Contact jest gruntownie odnowioną wersją gry Outcast z 1999 roku. W tamtym czasie była to pierwsza produkcja, która przedstawiła otwarty świat w pełnym trójwymiarze. Deweloperzy z Appeal Studio wzięli sobie za cel odświeżenie nie tylko grafiki, ale również mechanik rozgrywki. W przygodzie czeka swoboda w zwiedzaniu świata, gdzie pomiędzy różnymi krainami przemieszczać się będziemy z użyciem portali. Oprócz samej eksploracji czekać na nas będzie wiele zadań i sekwencje zręcznościowe - elementy platformowe oraz strzelanie w perspektywie TPP.

Outcast Second Contact - kolejny pokaz graficznego skoku

Outcast Second Contact opowie nam o tajnym agencie rządu Stanów Zjednoczonych, który zostaje wysłany na specjalną misję do innego wymiaru. Tam trafia do krain zamieszkałych przez stworzenia nieznane ludziom. Niebawem po przybyciu tubylcy określają go mesjaszem. Podobnie jak w oryginale trafimy do wielu różnych miejsc. Wcześniej pisaliśmy o dżunglowej lokacji, a dzisiaj pora na melancholijne, deszczowe bagna. Efekt pracy deweloperów znajdziecie na wideo poniżej.

Outcast Second Contact na wideo prezentującym odnowioną krainę Okasankaar

Outcast Second Contact ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale na ten moment nieznana jest dokładniejsza data premiery.

Tagi: Appeal Studio Bigben Interactive Outcast – Second Contact playstation 4 wideo