Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.07.2017 15:07
Wiedźmin 3 ukończony "w samych gaciach" i na najtrudniejszym poziomie
2603V

Wiedźmin 3 ukończony "w samych gaciach" i na najtrudniejszym poziomie

Wiedźmin 3 podoba się niektórym na tyle, że zwykłe ukończenie gry i wszystkich dodatków im nie wystarczyło. Decydują się więc na pozbawienie Geralta całej zbroi i przejście całej gry na najtrudniejszym poziomie oraz bez znaków i obrażeń.

Wiedźmin 3 to bardzo udana produkcja od naszych rodzimych deweloperów ze studia CD Projekt RED. Gra okazała się tak wielkim sukcesem, że wciąż sprzedaje się świetnie, ale nie dziwi to ani trochę. Jak dotąd jest to najlepsza adaptacja sagi Sapkowskiego.

Wiedźmin 3 nadal się sprzedaje. 25 milionów sprzedanych gier w całej serii

Popularność Wiedźmin 3 nie maleje. Gracze wciąż cieszą się grą i jak to bywa w przypadku gier stanowiących wyzwanie, nie zabraknie śmiałków, którzy testują swoje możliwości do granic. Mamy więc wideo przedstawiające walki ze wszystkimi bossami ukończone na najwyższym poziomie trudności, bez zbroi, bez otrzymanych obrażeń, z podstawowym mieczem i w większości przypadków bez żadnych znaków. Mowa zarówno o podstawowej grze jak obu dodatkach. Efekt znajdziecie poniżej.

Wiedźmin 3 - walki ze wszystkimi bossami bez żadnej zbroi

 

Źródło: https://www.vg247.com/2017/07/07/watch-someone-defeat-all-84-bosses-in-the-witcher-3-wearing-only-underpants-and-with-no-buffs-or-signs/

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl playstation 4 wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon