Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.07.2017 12:06
Little Nightmares - fabularne DLC w atrakcyjnej cenie już dostępne!
396V

Little Nightmares - fabularne DLC w atrakcyjnej cenie już dostępne!

Little Nightmares doczekało się premiery pierwszego fabularnego rozszerzenia. Twórcy przygotowali zwiastun i udostępnili dodatek do pobrania.

Little Nightmares to udana gra platformowa cechująca się klimatem bliskim twórczości Tima Burtona oraz w dużej mierze opierająca się na skradaniu i rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. W naszej recenzji gra otrzymała mocne 8/10 przy czym największą jej wadą jest krótki czas rozgrywki.

Nasza recenzja Little Nightmares

Little Nightmares doczekało się pierwszego fabularnego rozszerzenia. Opowie nam o Dzieciaku, który podczas gdy inne dzieci uciekają, wpada do Głębin Paszczy. Wkrótce dowiaduje się, że miejsce to strzeżone jest przez pełną gniewu Babcię, która nie pozwoli nikomu odejść. Dzieciaka czeka wiele niebezpieczeństw - zmuszony będzie poruszać się po kawałkach gruzu unoszących się po wodzie.

Rozszerzenie "The Depths" do Little Nightmares znajduje się w tym miejscu i kosztuje 16,50 złotych. Jeśli zainteresowani jesteście wszystkimi kolejnymi dodatkami to przewidziany jest karnet sezonowy, który za 42 złote da Wam dostęp do tego jak i kolejnych. Następny ma pojawić się w listopadzie, a po nim jeszcze jeden, o którym nic na ten moment nie wiemy. Lista trofeów została wzbogacona o kolejne trzy:

  • Było blisko - Następnym razem ci się uda (Brązowe)
  • Nie jesteś sam - Co tam u ciebie? (Złote)
  • Szykuje się dobra zabawa - Baw się grzecznie. Bez ciągania za włosy! (Srebrne)

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun rozszerzenia. Przy okazji informujemy, że dostępna jest aktualizacja o wielkości lekko ponad 500 megabajtów wprowadzająca kompatybilność z dodatkiem i poprawiająca listę twórców.

Little Nightmares - DLC "The Depths" na zwiastunie premierowym

 

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares playstation 4 tarsier studios wideo