Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 19:53
Sonic Forces. Motyw przewodni z gościnnym występem zespołu Hoobastank
244V

Sonic Forces. Motyw przewodni z gościnnym występem zespołu Hoobastank

Sonic Forces pojawi się pod koniec roku. Jeśli nie możecie doczekać się premiery to Sega ma dla Was prezent w postaci głównego utworu muzycznego. Posłuchajcie jak wypada fragment ścieżki dźwiękowej i motyw przewodni Sonica nowej generacji.

Sonic Forces to jedna z dwóch gier o niebieskim jeżu, która zadebiutuje w tym roku. Za tytuł odpowiada utalentowane studio, które dostarczyło dwie najlepsze odsłony serii ostatnich lat. Marka w przeszłości przyzwyczaiła graczy do nietypowych kolaboracji z artystami muzycznymi i wykorzystywaniu utworów z gatunku punk rock. W przeszłości mogliśmy chociażby słuchać wokali śpiewanych przez muzyków z zespołu Zebrahead. Twórcy kontynuują tradycję i chwalą się nowym motywem przewodnim.

Sonic Forces i Sonic Mania w ofensywie! Mamy długie nagrania z rozgrywki

Sonic Forces przedstawia nowy motyw przewodni o tytule "First Bump". Utwór muzyczny został skomponowany przez weteranów serii - Tomoyę Ohtani i Takahito Eguchi. Do wokalu zaproszono wokalistę znanego zespołu rockowego ze Stanów Zjednoczonych - Douglasa Robba z Hoobastank. Jak Wam się podoba efekt prac?

Sonic Forces - motyw przewodni "First Bump"

Źródło: YouTube (Sonic the Hedgehog)

Tagi: