Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 19:39
Destiny 2. Polski zwiastun zdradza szczegóły otwartej bety!
844V

Destiny 2. Polski zwiastun zdradza szczegóły otwartej bety!

Destiny 2 otrzyma otwarte testy beta - wiedzieliśmy o tym wcześniej, ale teraz poznaliśmy wszystkie szczegóły, które przedstawia nowy zwiastun.

Destiny 2 to kolejny rozdział wielkiego kosmicznego uniwersum wykreowanego przez Bungie - twórców kultowej serii Halo. Wiemy już, że kontynuacja będzie dużo lepiej i bardziej wspierana przez Activision, które zatrudniło kolejne studia do prac nad nową zawartością. Ostatnio mogliśmy też podziwiać społecznościowe farmy stanowiące bazę wypadową i miejsce rekreacji dla graczy.

Destiny 2. Twórcy zabiorą nas na społecznościową farmę

Destiny 2 już niedługo rozpocznie otwarte testy beta. Informuje o tym nowy zwiastun, który doczekał się wersji z polskim dubbingiem. Nowe wideo przedstawia wszystkie najważniejsze szczegóły nadchodzącego wydarzenia. Strażnicy posiadający PlayStation 4 - szykujcie się na dzień 18 lipca, o ile złożyliście zamówienia przedpremierowe. W innym wypadku do gry wskoczycie kilka dni później.

Destiny 2 - oficjalny polski zwiastun premiery otwartej bety

Wczesny dostęp do bety będzie miał miejsce dnia 18 lipca - dla osób składających zamówienia przedpremierowe. Otwarte testy ruszą parę dni później i odbędą 21 lipca. Gracze wezmą udział w pierwszej misji fabularnej przedstawiającej inwazję rasy Cabal i Czerwonego Legionu na siedzibę Strażników. Ujrzymy więc na własne oczy zniszczenie potężnej wieży, co stanowi punkt wyjściowy dla całej historii z drugiej odsłony Destiny. Sprawdzimy też tryb rywalizacji mierząc się z innymi graczami oraz weźmiemy udział w szturmie kooperacyjnym w Odwróconej Iglicy. Nowy zwiastun to też świetna okazja, aby ocenić próbki polskich głosów naszych rodzimych aktorów.

Destiny 2 pojawi się na rynku w dniu 6 września na konsoli PlayStation 4.

Źródło: YouTube (destinygame)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstatiom 4 wideo