Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 18:23
Minecraft: Story Mode - Season 2 bryluje humorem na zwiastunie pierwszego odcinka
238V

Minecraft: Story Mode - Season 2 bryluje humorem na zwiastunie pierwszego odcinka

Minecraft: Story Mode - Season 2 doczekało się oficjalnego zwiastuna. Nową przygodę rozpoczniemy już 11 lipca, a wideo zdradza szczegóły na temat tego, co napotkamy w pierwszym odcinku nowej serii.

Minecraft: Story Mode - Season 2 kontynuuje schedę Telltale Games i niesamowitą popularność serii Minecraft, która sprawdza się nawet w odcinkowej formie fabularnych gier.przygodowych.

Tales from Borderlands 2, Minecraft Story Mode Season 2 oraz gra o Jamesie Bondzie? Telltale szykuje się do ofensywy

Minecraft: Story Mode - Season 2 opowie nową historię, gdzie będziemy towarzyszyć Jesse w jej podróży do najmroczniejszych głębi świata. Powrócą znajome twarze z pierwszego sezonu gry i całość ponownie cechować się będzie wysokim poczuciem humoru oraz wyborami moralnymi. Tym razem mają one faktycznie wpływać na przebieg historii.

Minecraft: Story Mode - Season 2 - oficjalny zwiastun

Pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode - Season 2 zadebiutuje już 11 lipca, a powyżej możemy obejrzeć pierwszy zwiastun przygotowujący nas na kolejną opowieść.Całość złoży się standardowo z 5 odcinków, a we wrzesniu kolekcjonerzy dostaną możliwość zakupu pudełkowego wydania gry w formie Season Pass Disc.

Źródło: YouTube (Telltale Games)

Tagi: Minecraft: Story Mode - Season 2 playstation 4 Telltale Games wideo