Tomek Alicki Tomek Alicki 06.07.2017 17:58
Spider-Man: Homecoming. Tom Holland pokazuje sekretne materiały ze swojego przesłuchania
730V

Spider-Man: Homecoming. Tom Holland pokazuje sekretne materiały ze swojego przesłuchania

Akcje marketingowe Spider-Man: Homecoming trwają w najlepsze. Tym razem Tom Holland przyszedł na wywiad do MTV z nagraniami swoich przesłuchań do roli. 

Oczywiście "sekretne" taśmy zostały nagrane pewnie na długo po samym filmie, a całość jest kolejnym, zabawnym zabiegiem marketingowym. Trzeba jednak przyznać, że Marvel przez cały czas oczekiwań na Spider-Man: Homecoming trzymał widzów w napięciu i nie pozwalał zapomnieć o nadchodzącej premierze. 

Spider-Man stałym dodatkiem do uniwersum filmowego Marvela

Najnowszy materiał przyszedł do nas prosto ze studia MTV. Tom Holland pojawił się u Josha Horowitza w MTV's After Hours, promując swój nadchodzący film. Jak się okazało w trakcie wywiadu, Tom przyniósł ze sobą kilka taśm z przesłuchania. W grę wchodzą standardowe wygłupy i brytyjski akcent. 

Kilka różnych wersji Petera Parkera zostaje zwieńczonych maską Batmana na twarzy Hollanda. Aktor na ostatnim z trzech różnych wideo postanawia zmienić na chwilę superbohatera, żeby powspominać trochę trylogię NolanaTom mówiący głosem, który kojarzymy z postaci Christiana Bale'a potrafi dostarczyć odrobiny humoru. 

Premiera Spider-Man: Homecoming 14 lipca. 

Spider-Man: Homecoming - krótki wywiad z Tomem Hollandem

 

Źródło: http://heroichollywood.com/tom-holland-batman-spider-man-audition/

Tagi: batman marvel studios MTV spider-man: homecoming Tom Holland