Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 17:39
Monster Hunter World. Ponad 20 minut świetnie wyglądającej rozgrywki!
882V

Monster Hunter World. Ponad 20 minut świetnie wyglądającej rozgrywki!

Monster Hunter World to mokry sen fanów serii, którzy od dawna marzyli, aby ta powróciła na stacjonarne konsole. Capcom przedstawia nowe wideo i pozwala rzucić okiem na bezpośrednie materiały z rozgrywki, ukazujące dynamiczne polowanie na zwierzynę. 

Monster Hunter World to największy projekt Capcom ostatnich lat. Legendarna seria, która przez lata biła rekordy popularności na konsolach Nintendo wróci w końcu do swojego domu. Posiadacze PlayStation 4 wyruszą na wspólne polowania już na początku 2018 roku.

Monster Hunter World zadebiutuje jednocześnie na całym świecie - nowe informacje o grze

Monster Hunter World ma na nowo zdefiniować serię i nadać jej powiew świeżości, wykorzystując jednocześnie moc stacjonarnych konsol obecnej generacji. Chociaż sam trzon rozgrywki nie ulegnie większej zmianie, to fani mogą liczyć na masę usprawnień. Znikną sektory na rzecz bardziej otwartego środowiska. To natomiast będzie dynamiczne i otrzymamy możliwość przykładowego zniszczenie tamy w taki sposób, aby rwący prąd rzeki porwał ze sobą zwierzynę.

Monster Hunter: World - Ancient Forest Hunt

Capcom udostępniło nowe nagranie trwające przeszło 20 minut. Możemy dzięki temu podziwiać świetną rozgrywkę z angielskiej wersji językowej gry. Trzeba przyznać jedno - Monster Hunter jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze! Fani mogą oczekiwać niezwykle wymagających pojedynków z agresywnymi potworami w najbardziej rozbudowanej odsłonie tej kultowej serii.

Źródło: YouTube

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 wideo