Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.07.2017 17:23
The Elder Scrolls Online. Twórcy chwalą się nowościami z dodatku Horns of the Reach
473V

The Elder Scrolls Online. Twórcy chwalą się nowościami z dodatku Horns of the Reach

The Elder Scrolls Online pozwala do niedzieli przetestować za darmo wszystkie dostępne dodatki oraz członkostwo ESO Plus. Twórcy z kolei zapowiadają nowości, które trafią w sierpniu do gry za sprawą dodatku - Horns of the Reach.

The Elder Scrolls Online otrzyma już w sierpniu kolejny dodatek DLC. Fani będą mogli go kupić poprzez wewnętrzny sklepik Crown Store. Jeśli opłacacie członkostwo ESO Plus to otrzymacie go oczywiście za darmo. Nowe rozszerzenie wprowadzi do gry dwa nowe lochy oraz kolejną mapę do trybów PvP.

The Elder Scrolls Online. Rusza darmowy okres ze wszystkimi dodatkami DLC!

The Elder Scrolls Online zostanie rozwinięte o dwa lochy, które przyjdzie Wam zwiedzać z trzema towarzyszami. Pierwsza z lokacji będzie nosiła miano Bloodroot Forge i stanowić będzie antyczną, dawno zapomnianą kuźnie. Legendy mówią, że została stworzona przed laty przez Deadrycznego księcia Hircine. Miejsce potrafi wykuć bronie o niewyobrażalnej mocy.

Drugi loch to Falkreath Hold. Będzie to miasto pod oblężeniem, które jest o włos od upadku z powodu inwazji ze strony hordy przewodzonej przez Domihausa The Blood-Horden. Naszym zadaniem będzie je zinfiltrować i położyć kres potwornemu wodzowi.

Na naszej drodze stanie wielu nowych oraz znajomych przeciwników próbujących przeszkodzić nam w dotarciu do celu. Twórcy wspominają tutaj chociażby o potężnych minotaurach. Każdy loch będzie dostępny w formie normalnej oraz w trudniejsze wariacji veteran. Na graczy czekają nowe nagrody w postaci unikalny setów i osiągnięć.

Tryb PvP Battleground zostanie wzbogacony o nową arenę Arcane University. Będzie to szkoła umiejscowiona w Imperial City (nie będzie ona wymagała posiadania oddzielnego dodatku Imperial City). Gracze będą mogli wykorzystywać przebiegłe teleporty oraz wysokie platformy do planowania swojego ataku na przeciwników.

The Elder Scrolls Online zostanie też zaktualizowane do nowej wersji, która poprawi jakość samej gry. Użytkownicy będą mogli przerywać akcję w trakcie wykonywania badań, dojdzie historia zaproszeń do gildii. Zmian doczeka się również waluta w grze i twórcy pozwolą nam przechowywać Alliance Points oraz Writ Vouchers w banku. Gracze otrzymają też możliwość personalizacji kolorów towarzyszących przy wykonywaniu ataków, aby lepiej je identyfikować. Całość doczeka się również poprawek w balansie i błędach.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - zwiastun "Return to Morrowind"

Źródło: http://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/2017/07/06/horns-of-the-reach-and-update-15-preview

Tagi: Bethesda Softworks Horns of the Reach playstation 4 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wideo ZeniMax Online Studios