Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.07.2017 15:53
Tekken 7 - zwiastun zapowiadający DLC z kręglami!
378V

Tekken 7 - zwiastun zapowiadający DLC z kręglami!

Tekken 7 ma być przez długi czas wspierane dodatkami z nowymi postaciami i nie tylko. Między innymi pojawi się też "Ultimate Tekken Bowl" - tryb z grą w kręgle. Pojawił się nowy zwiastun, który go ujawnia.

Tekken 7 pojawiło się 2 czerwca 2017 roku i z miejsca zyskało sobie uznanie graczy na całym świecie. Według wielu opinii jest to najlepsza bijatyka tej generacji, choć niepozbawiona problemów. Twórcy jednak pracują nad usprawnieniami kodu sieciowego i co jakiś czas udostępniają kolejne łatki. Najnowsza pojawiła się niedawno, a jej głównym celem było usprawnienie rozgrywek sieciowych.

Tekken 7 z kolejnymi poprawkami. Dostępna jest aktualizacja 1.03

Tekken 7 ma być przez długi czas wspierane przez dodatkową zawartość. Mają pojawić się nowe postacie znane z innych gier. Oprócz tego dostępne będą też nowe tryby, kostiumy i areny przeznaczone dla nowych postaci. W Sieci pojawił się zwiastun, który przedstawia część nowej zawartości. Mowa o "Ultimate Tekken Bowl" czyli trybie, który pozwoli na grę w kręgle. Do zabawy zachęca sam Katsuhiro Harada, czyli ojciec serii we własnej osobie. Przy akompaniamencie rockowej muzyki zmierza na kręgielnie, gdzie używa nawet dwóch kul jednocześnie.

Tekken 7 - zwiastun Ultimate Tekken Bowl DLC

Premiera dodatku przewidziana jest na sierpień, ale dokładnej daty premiery jeszcze nie podano. Rozszerzenie dostępne będzie do pobrania za określoną kwotę, a dla posiadaczy przepustki sezonowej, zostanie udostępnione za darmo. Na ten moment nie znamy ceny dodatku, ale sama przepustka sezonowa kosztuje 104 złote i znajduje się w tym miejscu.

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7 tekken bowl wideo