Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.07.2017 12:23
Dynasty Warriors 9 prezentuje piękny świat i wielkie starcia na nowej galerii
1113V

Dynasty Warriors 9 prezentuje piękny świat i wielkie starcia na nowej galerii

Dynasty Warriors 9 prezentuje się na nowych zrzutach ekranu. Zobaczyć możemy jak prezentować się będzie otwarty świat, kadry z poszczególnych walk, a nawet spotkań ze zwierzętami.

Dynasty Warriors 9 ma być najlepszą odsłoną zasłużonej już serii. Twórcy zmienili nieco podejście do konstruowania rozgrywki, wrzucając akcję do otwartego świata i dając nam nowe możliwości w walce i eksploracji. Świat ma składać się z większych i mniejszych miast oraz wiosek i dużych przestrzeni wzorowanych na Chinach z tamtejszego okresu. W miastach czasem stoczymy walkę, ale posłużą nam też w celu robienia zakupów.

Więcej informacji o Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9 ma cechować też dynamiczny system zmiany pogody i pory dnia. Z uwagi na to będziemy mogli szerzej planować kolejne akcje. Nowe możliwości mają nam pozwolić na podejście do starć na różny sposób - możemy zaatakować z ukrycia, bądź zdecydować się na frontalny atak.

Twórcy Dynasty Warriors 9 chcą zadbać o to, aby przedstawiony świat tętnił życiem. Na naszej drodze staną do walki nie tylko ludzie, ale również zwierzęta, co ukazane jest na zrzutach ekranu w poniższej galerii. Na obrazkach zobaczymy też wiele pięknych lokacji i kadrów ze starć.

Dynasty Warriors 9 ma pojawić się w Japonii jeszcze w tym roku. Zapowiedziano też premierę na naszym rynku, ale podobnie jak w przypadku premiery japońskiej, nie ujawniono szczegółów. Na ten moment mówi się o grze jak o ekskluzywnym tytule dla PlayStation 4, który doczekać się ma wsparcia ze strony PlayStation 4 Pro. Pozwoli ono na wyświetlanie grafiki w jakości 4K przy 30 klatkach na sekundę albo w jakości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Według dostępnych informacji, nie doczekamy się sieciowej kooperacji, z uwagi na trudności na jakie twórcy trafili podczas produkcji.

Poniżej znajdziecie zwiastun, na którym przedstawiono rozgrywkę i inne aspekty.

Dynasty Warriors 9 na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/dynasty-warriors-9-ps4-new-screenshots-beautiful-open-world/

Tagi: Dynasty Warriors 9 galeria Koei Tecmo Omega Force playstation 4