Daniel Stroński Daniel Stroński 05.07.2017 22:18
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W sklepach braki, na Allegro wołają krocie
1977V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W sklepach braki, na Allegro wołają krocie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy brakuje w sklepach, a na Allegro widać ceny rzędu 300 czy 500 zł. Skąd tak absurdalne sumy?

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy miało rewelacyjne start i odświeżona trylogia gier z jamrajem rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Zarówno młodsi gracze, którzy nie mają dziś wielkiego wyboru wśród kolorowych platformerów, jak i starsi wyjadacze pamiętający premierę oryginałów sprzed 20 lat ruszyli na sklepy i teraz, niecały tydzień po premierze, ciężko dostać dostać kopię w sugerowanej cenie.

Nasza recenzja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Ile wynosi ta sugerowana cena? 149,99 zł. W PS Store można zaś nabyć kolekcję za niewiele więcej, bo 169 zł. Co prawda pudełka ani płyty nie dostaniemy, ale chyba będzie trzeba sięgnąć po takie środki. Sklepy (w tym te internetowe) nie mają już towaru, a na Internecie resztki wystawiane są za 200 zł i więcej.

Nie dajcie się jednak zwieść wieloma sprzedanymi kopiami przy aukcjach z ceną wynoszącą 500 zł! Są wynikiem zwiększania cen w trakcie trwania aukcji, co jest o tyle wygodne, że brakującego towaru nie trzeba wystawiać dwa razy (i płacić dwukrotnie prowizji). Sprzedawcy ustawili kosmiczną cenę i pewnie utrzymają ją do czasu, aż dostaną więcej egzemplarzy nowego Crasha. Dlatego nawet nie myślcie o kupnie gry z takiej aukcji. Nie dość, że zapłacicie 3-4 razy więcej, to i tak na grę będziecie czekać.

Polski wydawca CDP na razie nie wypowiedział się w sprawie dostępności towaru w Polsce i nie wiemy, kiedy do sklepów trafią nowe kopie. Póki co pozostaje wersja cyfrowa... chyba że jesteście gotowi wyłożyć nieco więcej pieniędzy. Aukcje za ~200 zł prawdopodobnie mają towar i chcą ugrać choćby te 5 dyszek więcej.

Strach pomyśleć, co będzie na premierę Crash Team Racing. Bo przy takiej popularności jamraja raczej sobie nie odpuszczą kolejnego remake'a.

Źródło: allegro.pl

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PlayStation 4 Vicarious Visions