Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.07.2017 20:33
Skull & Bones. Dziennikarze zachwyceni nową marką Ubisoft!
874V

Skull & Bones. Dziennikarze zachwyceni nową marką Ubisoft!

Skull & Bones na długo przed premierą może się pochwalić pochlebnymi opiniami. Krytycy i dziennikarze wypowiadają się o tytule niezwykle ciepło i są pod wielkim wrażeniem prezentacji gry na targach E3.

Skull & Bones to całkowicie nowa marka tworzona przez wewnętrzne studia Ubisoft. Była to jedna z największych niespodzianek tegorocznej konferencji wydawcy podczas targów E3. Tytuł pojawi się na rynku dopiero w 2018 roku, ale już teraz wzbudza niezwykle pozytywne opinie wśród dziennikarzy.

Skull & Bones. Szykujcie żagle - gra będzie posiadała pełnoprawną kampanię fabularną

Skull & Bones to gra nastawiona na wieloosobową rywalizację graczy, którzy wcielą się w piratów. Nie zabraknie więc emocjonujących starć potężnych okrętów i bezpośredniej walki z innymi użytkownikami. Produkcja zaoferuje też pełnoprawną kampanię jednoosobową. Ta ma opowiedzieć angażującą historię, w której poznamy wielu ikonicznych i złożonych bohaterów.

Jak widać tytuł bardzo spodobał się odwiedzającym targi E3. Ubisoft wydało nowy zwiastun, który przytacza liczne pochwały od osób, które zapoznały się z ich najnowszym dziełem. Krytycy nie mogą się doczekać aż wezmą udział w wielkiej pirackiej przygodzie!

Skull & Bones - zwiastun chwalący wyróżnienia.

Źródło: YouTube (Ubisoft UK)

Tagi: skull Skull & Bones Ubisoft Ubisoft Shanghai