Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.07.2017 19:56
Destiny 2. Twórcy zabiorą nas na społecznościową farmę
567V

Destiny 2. Twórcy zabiorą nas na społecznościową farmę

Destiny 2 otrzyma specjalne lokacje społecznościowe, które twórcy nazwali Farmami. To właśnie te miejsca będą stanowić naszą bazę wypadową i pozwolą na chwilę relaksu pomiędzy kolejnymi aktywnościami.

Destiny 2 ma być lepiej wspierane niż pierwsza odsłona. Activision poświęci wiele uwagi, aby uniwersum gry ciągle żyło i się rozrastało. Dzięki pomocy innych studiów gra Bungie będzie otrzymywała częściej nową zawartość i dodatki DLC.

Destiny 2 otrzyma mnóstwo zawartości DLC

Destiny 2 wprowadzi do gry Farmy. Będą to lokacje społecznościowe, które zastąpią zniszczoną w pierwszej odsłonie wieżę. Oddana do naszej dyspozycji baza wypadowa pozwoli na większą interakcję z innymi graczami, chwilę relaksu, a nawet zagranie w prostą wariację piłki nożnej!

Destiny 2 - materiał wideo przedstawiający Farmę

Na farmach znajdować się będzie średnio 26 osób w jednym momencie. W tym miejscu z biegiem czasu będziemy odkrywać i odblokowywać nowe aktywności. Nie zabraknie sklepów czy lokacji do odbierania poczty. W ramach rozwoju historii pojawiać się będą nowi mieszkańcy farmy i bohaterowie niezależni. 

Druga odsłona serii dzieje się bezpośrednio po pierwszym Destiny i rozpoczyna od inwazji obcej rasy, która pozostawia ludzkość i społeczność strażników w istnej rozsypce. Farmy będą więc azylem osób, które przeżyły agresywny najazd. W tle możemy podziwiać ruiny wieży i efekt morderczej walki między dwiema rasami. Powoli z biegiem czasu i na naszycj oczach społeczność mieszkańców powstanie z kolan, co przełoży się na wygląd środowiska.

Destiny 2 pojawi się na rynku w dniu 6 września. Posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do testów beta, które pozwolą sprawdzić grę przed jej premierą oraz wspomóc twórców w wyeliminowaniu bolączek trapiących tytuł.

Źródło: YouTube (IGN=

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo