Daniel Stroński Daniel Stroński 05.07.2017 19:40
Call of Duty: WW2. Nadchodzą szczegóły z nowego trybu Zombie
508V

Call of Duty: WW2. Nadchodzą szczegóły z nowego trybu Zombie

Call of Duty: WW2 nie porzuci trybu Zombie, z którego słynie już seria FPS-ów, i pierwsze szczegóły poznamy niebawem. Szykujcie się na efektowny pokaz!

Call of Duty: WW2 zwyczajnie nie może pokpić trybu Zombie, który stał się na tyle popularny, że w maju tego roku otrzymał ogromny dodatek do Black Ops 3 skupiony na atrakcjach dla co-opowego wybijania nieumarłych. Czy w nowej odsłonie serii Call of Duty powrócą Nazi Zombies?

Nasza recenzja Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki

Call of Duty: WW2 ma pokazać nowe spojrzenie na nazistowskich umarlaków, ale dotychczas niewiele ujawniono. Sytuacja ma się zmienić jeszcze w tym miesiącu, 20 lipca, kiedy to wydawca planuje przedstawić światu, na czym będzie polegał nowy tryb Zombie:

Nowe materiały zostaną pokazane z okazji imprezy Comic-Con w San Diego, która odbędzie się w dniach 20-23 lipca. Na pewno powróci kooperacja, na pewno powrócą zgniłe ciała w niemieckich mundurach. Czy studio Sledgehammer Games przygotuje pełną kampanię z nieumarłymi, jakie nowe mechaniki zostaną wprowadzone do sprawdzonego schematu - tego dowiemy się już wkrótce.

Przy okazji przypominamy, że jeśli interesuje Was historia trybu Zombie w serii Call of Duty, znajdziecie na stronie dłuższy tekst, który pokazuje, jak go stworzono (a stworzono przez przypadek) i rozwijano - zaczynając od żartu pracowników studia Treyarch, a kończąc na pełnej kampanii i remasterowaniu plansz.

Szukacie bardziej "interaktywnej" podróży przez ewolucję trybu Zombie? Polecamy rozszerzenie "Zombie Kroniki" do Call of Duty: Black Ops 3, które zostało wycenione w PS Store na 125 zł i zawiera w sobie osiem odświeżonych najpopularniejszych map z wcześniejszych części:

  • 3 mapy z Call of Duty: World at War - Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa
  • 4 mapy z Call of Duty: Black Ops - Kino der Toten, Ascension, Shangri-La, Moon
  • 1 mapa z Call of Duty: Black Ops 2 - Origins

To jednak nie wszystko, bo oprócz map dostosowanych do aktualnych mechanik trybu Zombie, twórcy dołączają do rozszerzenia kilka mniejszych atrakcji:

  • 20 Fiolek Ciekłego Divinium
  • 2 nowe Magiczne Gobblegumy
  • Wzmocniony kamuflaż dla broni w Zombies (zawiera 5 wariantów kolorów)

Źródło: Twitter (@CallofDuty)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games