Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.07.2017 18:45
Tekken 7. "Najlepsza bijatyka generacji" - twórcy chwalą się licznymi wyróżnieniami
355V

Tekken 7. "Najlepsza bijatyka generacji" - twórcy chwalą się licznymi wyróżnieniami

Tekken 7 otrzymało nowy zwiastun, który przypomina o wielkim sukcesie gry. Nowe wideo przedstawia wysokie noty i pochwały przyznane przez najróżniejsze redakcje i serwisy z całego świata. 

Tekken 7 zadebiutowało na rynku nieco ponad miesiąc temu i zebrało bardzo wysokie oceny na całym świecie. Twórcy mogli też świętować sukces finansowy. Najnowsza odsłona cyklu sprawiła, że seria po raz pierwszy od prawie 20 lat wskoczyła na sam szczyt w rankingach sprzedaży. W samym typ 10 utrzymywała się z kolei przez kilka pierwszych tygodni.

Tekken 7 z kolejnymi poprawkami. Dostępna jest aktualizacja 1.03

Tekken 7 otrzymało dzisiaj kolejną łatkę poprawiającą kod sieciowy i kilka pomniejszych błędów. Twórcy wypuścili też nowy zwiastun, na którym nie brakuje przechwałek odnośnie licznych wyróżnień i bardzo wysokich ocen. Niejedna redakcja uznała najnowszą część serii za bezapelacyjnego króla gatunku obecnej generacji konsol. Tekken 7 w opini wielu po prostu zarządził.

Tekken 7 - zwiastun z wyróżnieniami

 
 

Tekken 7 przełożyło się na niezwykle udany i satysfakcjonujący powrót kultowej marki bijatyk. Twórcy udowodnili kolejny raz, że nie bez powodu seria cieszy się największą popularnością wśród graczy. Przygotowana przez nich bijatyka jest nie tylko bardzo dobrze przemyślana, ale i wyjątkowo intuicyjna dla nowych graczy. Tytuł oferuje też angażujący tryb fabularny będący zwieńczeniem wieloletniego konfliktu rodziny Mishima. Największe pochwały zbiera jednak trzon walki, czyli serce i fundament całego gatunku. Krytycy są zgodni, że stanowi on pięknie dopracowanie ikonicznej formuły i przekłada się na bardzo emocjonujące pojedynki.

Jak Wy oceniacie Tekken 7? Czy tytuł sprostał Waszym oczekiwaniom?

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo