Tomek Alicki Tomek Alicki 05.07.2017 16:28
Rampage. Dwayne Johnson świętuje Dzień Niepodległości na planie zdjęciowym
317V

Rampage. Dwayne Johnson świętuje Dzień Niepodległości na planie zdjęciowym

Rampage rozpoczęło swoje zdjęcia dobrych kilka miesięcy temu. Prace trwają w najlepsze, a Dwayne Johnson regularnie przypomina fanom o kolejnym projekcie z jego długiej listy. 

The Rock nie zwalnia tempa. Trzeba przyznać, że aktor najwyraźniej stara się wycisnąć jak najwięcej ze swojej ostatniej popularności. Niedawno pojawił się zwiastun Jumanji, w przyszłym roku przyjdzie jeszcze sequel San Andreas, a w 2019 zobaczymy go w Shazam!

Dwayne Johnson zdradza szczegóły Rampage

Jednym z bardziej ekscytujących projektów Johnsona jest Rampage, film oparty na grze z 1986 roku. Fabuła tej niespodziewanej premiery ma wrzucić Dwayne'a pomiędzy zmutowane zwierzęta starające się zniszczyć największe miasta na świecie. Film nie tylko używa motion capture, dbając o realizm swoich potworów, ale również obiecuje mnóstwo akcji i zniszczenia.

Co nawet ciekawsze, twórcom udało się zebrać bardzo obiecującą obsadę do tego nietypowego projektu. W Rampage pojawią się między innymi Naomie Harris, Jeffrey Dean MorganJoe Manganiello oraz Malin Akerman. Ponadto, będzie to kolejny w 2018 roku film duetu Johnson-Peyton. Następuje powrót z czasów San Andreas, bowiem Peyton zajmie się reżyserią Rampage

Ostatnie doniesienia prosto z planu po raz kolejny zawdzięczamy Johnsonowi. Na najnowszym zdjęciu widać The Rocka podczas zdjęć. Aktor informuje w dołączonym komentarzu, że 4 lipca spędza, pracując nad swoim kolejnym projektem. 

Premiera Rampage 13 marca 2018.

Źródło: http://screenrant.com/dwayne-johnson-independence-day-rampage-july-4/

Tagi: Dwayne Johnson jumanji rampage the rock