Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.07.2017 16:00
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na polskim zwiastunie fabularnym!
538V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na polskim zwiastunie fabularnym!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wyląduje na półkach sklepowych pod koniec następnego miesiąca, a tymczasem polski oddział PlayStation udostępnia zwiastun fabularny w polskiej wersji językowej!

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pozwoli nam wcielić się w Chloe, która wraz z Nadine postara się zdobyć cenny artefakt jakim jest Kieł Ganeshy. Bohaterki zmierzą się z Asavem - bezwzględnym, ale inteligentnym handlarzem bronią, który również chce zdobyć tajemniczy artefakt. Wspólna przygoda bohaterek ma pokazać, że mają ze sobą wiele wspólnego. Naughty Dog niejednokrotnie zaznaczyło, że Nathan Drake nie pojawi się w nowej odsłonie. Według zapowiedzi ma to być ostatnia odsłona jaką wyprodukuje Naughty Dog.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo ostatnią grą z serii? Naughty Dog bardzo w to wątpi

Jeśli chodzi o rozgrywkę w Uncharted: Zaginione Dziedzictwo będzie się ona opierać na najlepszych cechach znanych z Uncharted 4: Kres Złodzieja. Doświadczymy pięknych krajobrazów i efektownych akcji, a obok tego zwiedzimy wiele lokacji. Naughty Dog jakiś czas temu przyznało, że gra zaczynała jako dodatek, ale ostatecznie rozrósł się do takich rozmiarów, że zaczęto go traktować jako osobną grę.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo na polskim zwiastunie fabularnym

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pojawić się ma 23 sierpnia 2017 roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej - próbkę znajdziecie na powyższym wideo. Nowe dzieło Naughty Dog zakupić będzie można jako rozszerzenie Uncharted 4 oraz jako osobną grę, również w pudełku. Jeśli kupimy sam dodatek, otrzymamy również dostęp do trybu wieloosobowego z Uncharted 4.

Tagi: Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wideo