Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.07.2017 13:35
Battlefield 1 przygotowuje się na tegoroczny Gamescom
398V

Battlefield 1 przygotowuje się na tegoroczny Gamescom

Battlefield 1 będzie jeszcze przez długi czas wspierane. Twórcy oddają w ręce graczy kolejne nowości oraz poprawiają poszczególne aspekty. Przedstawiciele DICE pojawią się na tegorocznych targach Gamescom, gdzie zaprezentują kolejne nowości.

Battlefield 1 jest wspierane na bieżąco przez nowości oraz poprawki tyczące się trybu wieloosobowego. Ostatnim razem twórcy wprowadzili nowy system zdobywania skrzynek - od teraz po każdym meczu na podstawie naszego wyniku zapełniony zostanie pasek, który przybliży nas do zdobycia kolejnej skrzyni.

Battlefield 1 - pojawił się nowy sposób na zdobywanie battlepacków

W Sieci pojawiło się wideo, na którym zostały podsumowane wszystkie nowości jakie znalazły się w Battlefield 1 na przestrzeni czerwca. Była to nowa mapa nocna - kolejna pojawi się w lipcu wraz z usprawnieniami rozgrywki. W czerwcu ujawniono też sporo informacji o zbliżającym się dodatku "W Imię Cara", który zbierze w sobie 6 nowych map, 11 broni i nowe specjalizacje. Dodatku spodziewać się możemy we wrześniu.

Na poniższym wideo twórcy zapowiedzieli też swoją obecność na tegorocznym Gamescom, gdzie zaprezentują nam nowości zmierzające do gry - mają to być nowe sposoby na rywalizację pomiędzy graczami. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że jako posiadacze PlayStation 4 zyskamy niebawem dostęp do środowiska testowego.

Battlefield 1 - podsumowanie i zapowiedź nowości

 

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 wideo