Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.07.2017 12:42
Assassin's Creed otrzyma animowany serial!
497V

Assassin's Creed otrzyma animowany serial!

Assassin's Creed jako seria gier cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza w takim czasie jak teraz, kiedy zbliża się kolejna odsłona. Ubisoft nie przestaje promować swojej marki i nawiązuje współpracę z producentem filmowym.

Assassin's Creed to bardzo popularna seria opowiadająca o losach asasynów. Pojawiło się wiele odsłon poczynając od 2007 roku kiedy to pojawiła się pierwsza odsłona na PlayStation 3. To jednak kolejne odsłony wyniosły serię na szczyt popularności. Gry to jednak nie wszystko, bo powstał również film z Michaelem Fassbenderem w roli głównej.

Nasza recenzja filmu Assassin's Creed

Wygląda na to, że pojawi się również animowany serial Assassin's Creed. Odpowiedzialny za niego miałby być Adi Shankar, który aktualnie pracuje nad podobną animacją opartej na serii Castlevania.

Podekscytowany producent filmowy nie omieszkał wspomnieć o tym, że Ubisoft wybrało go do produkcji animowanego serialu opartego na Assassin's Creed. Adi Shankar zaznacza, że fabuła serialu opowie wydarzenia nowe, ale osadzone w znanym uniwersum. Nie wiadomo jednak kiedy takowy powstanie i czy będzie dostępny na platformie Netflix. Można jednak przypuszczać, że tak się stanie zważając nie tylko na ogromną popularność platformy jak i fakt, że zainteresowany obecnie współpracuje z Netflix.

Tagi: anime Assassin's Creed