Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.07.2017 09:21
Assassin's Creed Origins - twórcy mówią o poziomie postaci i oswajaniu zwierząt
1158V

Assassin's Creed Origins - twórcy mówią o poziomie postaci i oswajaniu zwierząt

Assassin's Creed Origins wprowadzi trochę zmian do znanej formuły bardzo popularnej serii o asasynach. Twórcy ujawniają nowe informacje i tym razem na tapecie maksymalny poziom postaci, oswajanie zwierząt i ustawienia.

Assassin's Creed Origins w odróżnieniu do poprzednich odsłon nałoży duży nacisk na elementy RPG. Zmieni się też system walki, przez co nie będzie tak mocno skupiać się na kontrach, a raczej na odpowiednim atakowaniu. Tak samo jak poprzednie części toczyć się będzie w otwartym świecie, który ma być większy niż kiedykolwiek w serii. Twórcy obiecują jednak, że będzie on wypełniony wieloma atrakcjami i mocno zróżnicowany.

Assassin's Creed Origins z jeszcze większym światem niż dotychczas?

Assassin's Creed Origins można było przetestować na tegorocznym E3. Tym samym obecni mogli sprawdzić jak prezentują się poszczególne aspekty rozgrywki. Możliwe jest strzelanie z łuku podczas jazdy konno, ale według jednego z graczy prędkość celowania w targowym demie była zbyt wolna. Tym samym padło pytanie o możliwość zmiany tychże ustawień i oczywiście będzie możliwość zmiany ich.

Gracze zapytali też o to jaki będzie maksymalny poziom doświadczenia jaki może zdobyć główny bohater. Według odpowiedzi udzielonej przez reżysera gry, doświadczenie zatrzyma się na 40. poziomie.

Na koniec pytanie o możliwość oswajania zwierząt. Wiemy, że będziemy mogli korzystać z różnych środków transportu. Będzie też orzeł, dzięki któremu możliwe będzie zbadanie nieznanego terenu i oznaczenie przeciwników. Wychodzi na to, że możliwe będzie oswajanie zwierząt zamieszkujących Egipt.

Assassin's Creed ma pojawić się 27 października 2017 roku. Tymczasem przypominamy oficjalny zwiastun.

Assassin's Creed Origins na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: http://gamingbolt.com/assassins-creed-origins-level-cap-revealed-will-have-adjustable-aim-sensitivity-and-taming-ability

Tagi: