Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.07.2017 20:40
Destiny 2 otrzyma mnóstwo zawartości DLC
1001V

Destiny 2 otrzyma mnóstwo zawartości DLC

Destiny 2 ma być lepiej i częściej wspierane niż pierwsza odsłona serii. Activision zadba o ciągły napływ dodatków i wspomoże Bungie poprzez przydzielenie im dodatkowych ekip. Te będą mieć za zadanie tworzyć dodatkową zawartość do gry.

Destiny 2 naprawi jedną z wad poprzednika. Eric Hirshberg z Activision wypowiedział się na temat wspierania gry. Twórcy uważają, że z pierwszą odsłoną udało im się osiągnąć kilka naprawdę świetnych rzeczy, ale nie potrafili zaspokoić głodu społeczności na nową zawartość. Teraz ma być inaczej.

Destiny 2 kończy z bezsensownym grindem przedmiotów

Destiny 2 będzie lepiej wspierane. Twórcy uważają, że nie dali rady zbyt szybko i często dostarczać nowej zawartości fanom. Pierwsze Destiny otrzymało kilka dużych dodatków: The Dark Below, House of Wolves, The Taken King i Rise of Iron. Studio jest z nich dumne, ale jednocześnie zauważa, że społeczność miała apetyt na znacznie więcej. Dlatego w przypadku drugiej odsłony Activision zatrudniło kilka dodatkowych zespołów, których zadaniem będzie produkować więcej dodatkowej zawartości do dzieła Bungie. Mowa tutaj o High Moon (autorzy gier z serii Transformers) oraz Vicarious Visions (twórcy odświeżonego Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i serii Skylanders). Dzięki temu tytuł ma być lepiej i szybciej wspierany nowymi dodatkami.

Wydawca w ten sposób wychodzi na przeciw ogromnym oczekiwaniom klientów, którzy pragną kupować kolejne dodatki. Dzięki nowej polityce możliwe będzie płynniejsze dostarczanie nowej zawartości i ciągłe zaskakiwanie graczy. Sprawi to, że uniwersum gry będzie ciągle żywe i rozwijane, a użytkownicy nie odczują znużenia.

Destiny 2 pojawi się na rynku w dniu 6 września.

Destiny 2 -  zwiastun "Rally the Troops"

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/activision-on-what-destiny-1-failed-to-do/1100-6451393/

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo