Tomek Alicki Tomek Alicki 04.07.2017 19:36
X-Men: The New Mutans. Obsada dotarła do Bostonu
344V

X-Men: The New Mutans. Obsada dotarła do Bostonu

X-Men: The New Mutants powoli rozpoczyna produkcję. Dzięki potędze Instagrama, po raz kolejny dowiedzieliśmy się o najbliższych planach aktorów będących nierozłączną częścią filmu. 

Oficjalne prace nad The New Mutants mają rozpocząć się w tym miesiącu. Kluczowa część obsady już trafiły do Bostonu, czekając na sygnał. 

Jessica Chastain X-Men: Dark Phoenix?

Wczoraj w na Instagramie Henry'ego Zagi, który w filmie wcieli się w rolę Sunspot, pojawiło się zdjęcie z dwójką pierwszoplanowych aktorów. Uśmiechnięty Zaga stoi na klatce schodowej razem z Maisie Williams Charlie HeatonemWilliams najlepiej kojarzona jest aktualnie z roli w Grze o Tron, a Heaton większość może pamiętać ze Stranger Things na Netfliksie. 

 

we in bwoston #happy4th

A post shared by HENRY ZAGA (@zagahenry) on

Wiele kwestii odnośnie The New Mutans wciąż pozostaje tajemnicą. Nie znamy szczegółów odnośnie fabuły, jednak pojawiały się informacje mroczniejszych klimatach, bliższych horrorom. Tydzień temu pojawiła się też plotka, która stawiała walkę z własnymi mocami mutantów jako główny temat nadchodzącego filmu. 

Wiemy jednak, że za scenariusz odpowiedzialni są Josh Boone oraz Knate Gwaltney. Najgłośniejsze do tej pory produkcje wyreżyserowane przez Boone'a to Gwiazd naszych wina Bez miłości ani słowa. To on zajmie się reżyserią The New Mutants

Premiera została zapowiedziana na 13 kwietnia 2018.

Źródło: http://heroichollywood.com/cast-new-mutants-assemble-boston/

Tagi: game of thrones josh boone The New Mutants x-men