Tomek Alicki Tomek Alicki 04.07.2017 19:06
Spider-Man z historią rozpisaną na 5 filmów. Kevin Feige zdradza szczegóły
513V

Spider-Man z historią rozpisaną na 5 filmów. Kevin Feige zdradza szczegóły

Wygląda na to, że Spider-Man zagości w filmowym uniwersum Marvela na długie lata. W niedawnym wywiadzie Kevin Feige uświadomił fanom, jak głęboki plan stoi za wprowadzeniem nowej postaci do ich świata. 

Kiedy Spider-Man pierwszy raz pojawił się w doniesieniach z uniwersum Marvela, mało kto spodziewał się fabularnych koncepcji sięgających poza Wojnę bohaterów czy nadchodzący HomecomingKevin Feige, Prezes Marvel Studios, uświadomił nam dzisiaj, jak bardzo się myliliśmy. 

Nowy materiał z Homecoming przybliża postać Michaela Keatona

W niedawnym wywiadzie Feige powiedział kilka słów o planach związanych ze Spider-Manem

Aktualnie patrzymy na fabułę rozłożoną na pięć filmów - Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, Homecoming, Avengers: Infinity War, kolejni Avengers oraz Homecoming 2, który może w międzyczasie zmienić oficjalną nazwę. To jest niesamowita, pięcioczęściowa przygoda dla Petera Parkera. Tak jak Wojna Bohaterów bezpośrednio wpłynęła na niego i początek Homecoming, tak podobną wagę będą miały wydarzenia z kolejnych dwóch filmów z Avengers. Oryginalny plan złożony z 22 produkcji zakończy się na pozbawionych jeszcze tytułów Avengers w maju 2019, a dwa miesiące później ponownie zobaczymy Spider-Mana, który wprowadzi nas w wydarzenia po tym przełomowym filmie. 

Recenzje Homecoming zapowiadają naprawdę świetną produkcję, a oczekiwania związane ze Spider-Manem rosły zaskakująco szybko. Wygląda na to, że możemy powoli przyzwyczajać się do widoku nowego bohatera obok Iron-Mana czy Thora

Premiera Spider-Man: Homecoming 14 lipca. 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/spider-man/homecoming/kevin-feige-details-5-film-plan-for-spider-man-in-the-marvel-cinematic-universe-a152185

Tagi: Kevin Feige marvel studios mcu spider-man: homecoming