Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.07.2017 17:38
Overwatch. Doomfist uciekł z więzienia! Szykujcie się na prezentację nowego bohatera
581V

Overwatch. Doomfist uciekł z więzienia! Szykujcie się na prezentację nowego bohatera

Overwatch dalej jest szalenie popularne i zrzesza wokół siebie miliony graczy z całego świata. Niedługo użytkownicy będą mogli siać zniszczenie za sprawą nowej postaci, która trafi do gry.

Overwatch rozkochało w sobie fanów i ciągle jest wspierane przez Blizzard. Teraz firma przymierza się do prezentacji kolejnego bohatera, który zasili grono różnorodnej ekipy tej pozycji. 

Overwatch. Jedna z bohaterek otrzyma przepiękną i drogą figurkę

Overwatch otrzymało fikcyjny news na oficjalnej stronie Blizzard. Mówi on o ataku na placówkę Helix. Przeprowadziła go organizacja Talon i z sukcesem uwolniła więźnia o imieniu Akande Ogundimu, który na świecie zasłynął jako Doomfist - Pięść Zagłady. Zbiegł nie tylko uciekł, ale i ukradł potężną broń.

W podobny sposób twórcy zapowiedzieli postać Orisy. Możemy więc spokojnie uznać, że kolejnym bohaterem, który trafi do Overwatch będzie właśnie Doomfist. Na razie nie wiemy zbyt wiele o tym bohaterze. Poza tym, że posługuje się potężną rękawicą oraz przebywał w silnie strzeżonym zamknięciu. Na dniach powinniśmy otrzymać stosowny trailer zapowiadający w pełni nową postać.

Overwatch - trailer przedstawiający Orisę

Źródło: https://playoverwatch.com/en-us/blog/20877886

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard Overwatch playstation 4 wideo