Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.07.2017 17:17
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy otrzymało datę premiery!
356V

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy otrzymało datę premiery!

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to świetny pakiet dla osób, które zamierzają zapoznać się z całą serią, ale nie posiadają PS3. Już w te wakacje będziecie mogli zakupić zbiorowe wydanie zawierające całą trylogię lub wszystkie główne odsłony serii. 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to zestaw odświeżonej trylogii wraz ze wszystkimi dodatkami DLC. Pakiet zadebiutuje po raz pierwszy na PlayStation 4. Każda gra otrzyma znacznie wyższą rozdzielczość, a pierwsza odsłona serii dostanie nieobecne w oryginale wsparcie dla systemu trofeów. Odświeżone tytuły z PlayStation 3 pojawią się na rynku w dniu 25 sierpnia. Będą dostępne jedynie w cyfrowej dystrybucji z możliwością kupienia pojedynczych gier oddzielnie. To jednak nie wszystko.

Kolekcje gier Naruto: Ultimate Ninja Storm trafią na Zachód

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy zadebiutuje tego samego dnia i będzie zawierało dodatkowo czwartą odsłonę serii wydaną już na PS4. Będzie to definitywna wersja zawierająca w sobie dodatek "Road to Boruto". Pudełkowa wersja fizyczna stanowić będzie nie lada kąskiem dla fanów i kolekcjonerów. Kupując ją otrzymamy również opakowanie steelbook, artbook oraz bonusową płytę z trwającym 12 minut filmem anime o przygodach Boruto.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy - zwiastun

Źródło: https://www.gamespress.com

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy playstation 4 wideo