Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2017 09:31
Rogue Trooper Redux - sprawdźcie jak prezentuje się pierwsze 15 minut gry
529V

Rogue Trooper Redux - sprawdźcie jak prezentuje się pierwsze 15 minut gry

Rogue Trooper Redux będzie remasterem całkiem udanej gry z PlayStation 2 opartej na serii komiksów. Odnowiona gra została zaprezentowana na tegorocznym E3, dzięki czemu możemy sprawdzić jak prezentuje się nie tylko rozgrywka, ale również przerywniki filmowe.

Rogue Trooper Redux jest grą opartą na komiksach 2000 AD, która opowiada nie tylko o niebieskim bohaterze. Niedawno komiksowa seria świętowała 40-lecie i z tej okazji twórcy oryginalnej gry z PlayStation 2 zdecydowali się porządnie odświeżyć cenioną w swoim czasie grę. Ostatnim razem twórcy zaprezentowali nam rozgrywkę tłumacząc jej poszczególne elementy.

Rogue Trooper Redux na pierwszym wideo z rozgrywką

Rogue Trooper Redux zostało zaprezentowane w trakcie tegorocznego E3. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić jak prezentuje się sama rozgrywka. Gra jest przedstawicielem strzelanek TPP, ale w swoich założeniach naciska na stosowanie taktyk. W swoich latach była jedną z pierwszych gier, które mogły poszczycić się bardziej zaawansowanym systemem korzystania z osłon. Bohatera będziemy rozwijać poprzez zdobywanie odpowiednich chipów - wpłynie to na moc broni, obronę przed obrażeniami czy inne aspekty. Poniżej znajdziecie pierwsze 15 minut gry, ale trzeba tutaj wziąć pod uwagę że to wersja jeszcze sprzed bety. Wiele elementów powinno ulec poprawie.

Rogue Trooper Redux na 15 pierwszych minutach

Rogue Trooper Redux ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale twórcy nie podzielili się jeszcze szczegółami odnośnie daty premiery. 

Tagi: playstation 4 Rebellion Rogue Trooper Redux TickTock Games wideo