Daniel Stroński Daniel Stroński 04.07.2017 10:12
Wonder Boy: The Dragon's Trap otrzyma wydanie kolekcjonerskie na PS4
276V

Wonder Boy: The Dragon's Trap otrzyma wydanie kolekcjonerskie na PS4

Wonder Boy: The Dragon's Trap ma przywrócić oldschoolowego ducha platformówek. Kolekcjonerka gry została zaprojektowana jak niegdysiejsze wydania pecetowych hitów.

Wonder Boy: The Dragon's Trap jako ręcznie rysowany platformer z niemal 30-letniej serii to nie lada gratka dla osób, które dobrze wspominają starsze platformery. Kolorowe światy, walki z bossami i bohater zamieniający się w sześć różnych zwierząt z odmiennymi umiejętnościami - czego chcieć więcej? Co prawda gra została wydana w kwietniu tego roku, ale wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Nasza recenzja Wonder Boy: The Dragon's Trap

Firma Limited Run Games pomyślała o osobach, które chciałyby móc postawić Wonder Boy: The Dragon's Trap na półce. Nie tak dawno pisaliśmy o zwykłym wydaniu pudełkowym, a teraz ujawniono skład kolekcjonerki, zawierającej grę, 2-płytową ścieżkę dźwiękową, plakat o wymiarach 18 cali x 24 cale, 10 kart z grafikami z gry oraz duże pudło, jakich dzisiaj już się nie robi:

Standardowa edycja oraz kolekcjonerka dostępne będą latem tego roku.

Źródło: Twitter (@LimitedRunGames)

Tagi: collector's edition DotEmu edycja kolekcjonerska Hamster kolekcjonerka limited run games Lizardcube Nippon Ichi Software playstation 4 Wonder Boy Wonder Boy: The Dragon's Trap

Nie przegap