SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 25.05.2010 09:00
Mass Effect zostanie zekranizowany!
621V

Mass Effect zostanie zekranizowany!

Były już spekulacje, plotki z nieoficjalnych źródeł i cała masa domysłów. Teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź. Tak, Mass Effect zostanie zekranizowany i zajmie się tym nie byle kto…xxxxx

 

Heat Vision poinformowało opinię publiczną za pośrednictwem swojego bloga, że ruszyły już pierwsze prace związane z przeniesieniem Mass Effect na duży ekran. Póki co nie znamy jeszcze obsady, ale wiemy już kto najprawdopodobniej zasiądzie na fotelu scenarzysty. Będzie to Mark Protosevich, człowiek, który napisał scenariusz do całkiem udanego „Jestem Legendą” z Willem Smithem. Za samą produkcję odpowiedzialna byłaby czwórka znanych w branży panów - Avi i Ari Arad, Thomasem Tull oraz Jonem Jashn. W skład ekipy filmowej mieliby również wejść Ray Muzyka, Casey Hudson i Greg Zeschuk z BioWare, którzy pełniliby rolę wielkiego oka, czuwając, aby nikt nie zdeptał dobrego imienia pierwowzoru.
 

Na koniec dodam, że studio Legendary Pictures odpowiedzialne za kinowe przygody Sheparda stoi za takimi mega-produkcjami jak „300”, „Mroczny Rycerz”, Starcie Tytanów” czy „Strażnicy”. Możemy więc być pewni, że zarówno budżet jak i efekty specjalne będą stały na najwyższym światowym poziomie. Kinowy Prince of Persia pokazał w jaki sposób należycie spożytkować spory budżet, więc miejmy nadzieję, że producenci filmowego Mass Effect podążą tę samą drogą.

 

Tagi: film mass effect