Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.07.2017 20:46
Naruto to Boruto: Shinobi Striker trafi do nas w przyszłym roku!
727V

Naruto to Boruto: Shinobi Striker trafi do nas w przyszłym roku!

Naruto to Boruto: Shinobi Striker to nowe spojrzenie na temat gier spod cyklu Naruto i próba przeniesienia tej serii bijatyk w format wieloosobowej, sieciowej gry akcji. Produkcja trafi w przyszłym roku do Europy.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker stanowi nowe podejście do tematu gier na podstawie tego anime. Tym razem nowi twórcy zaoferują odmienny trzon rozgrywki. Gra skupi się na sieciowych zmaganiach dwóch drużyn po czterech członków każda. Trafimy na wielkie areny, gdzie ponownie stoczymy efektowne pojedynki mierząc się z rywalami.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker. Mamy pierwszy zwiastun

Naruto to Boruto: Shinobi Striker określane jest jako gra z gatunku "akrobatycznej bijatyki akcji". Oznacza to, że trafimy na otwarte areny, gdzie w pojedynkach pełnych akcji zmierzy się maksymalnie 8 graczy jednocześnie. Bandai Namco dostarczy nam sieciową grę wieloosobową osadzoną w popularnym na całym świecie uniwersum Naruto. Współpracując z innymi graczami staniemy się najpotężniejszym shinobim świata.

Twórcy obiecują odmienny styl graficzny cechujący się szerszą paletą barw postaci, otoczenia i efektów ninjutsu. Dynamiczna rozgrywka pozwoli korzystać z akrobacji ninja. Będziemy wykonywać wysokie skoki oraz biegać po ścianach, aby szybciej poruszać się po arenie lub dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Produkcja pojawi się w Europie na początku 2018 roku. Warto też napomnieć o tym, że Bandai Namco pracuje również nad odświeżonym pakietem Naruto: Ultimate Ninja Storm Trilogy, który zapowiedziany został na PS4.

Źródło: https://twitter.com/RPGSite/status/881238003741360129/video/1

Tagi: Bandai Namco Naruto to Boruto: Shinobi Striker PlayStation 4 Soleil wideo