Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.07.2017 20:23
Danganronpa V3: Killing Harmony. Nowy początek szalonego uniwersum otrzymał zwiastun
269V

Danganronpa V3: Killing Harmony. Nowy początek szalonego uniwersum otrzymał zwiastun

Danganropa V3: Killing Harmony doczekało się kolejnego zwiastuna, który przybliża nowości czekające na graczy. Przygotujcie się na powrót popleczników sadystycznego Monokumy i kolejną edycję zabójczej gry, gdzie stawką jest życie wszystkich uczestników.

Danganropa V3: Killing Harmony to powrót cenionej serii Visual Novel czerpiącej inspiracje z najróżniejszych gier i dzieł popkultury. Mamy więc do czynienia z nietypową mieszanką, która łączy w sobie motywy mangi i filmu Battle Royale, elementy serii Ace Attorney od Capcom oraz pewne aspekty jRPGowej serii Persona.  

Danganronpa V3: Killing Harmony. Monokuma powraca na angielskim zwiastunie!

Danganropa V3: Killing Harmony wita graczy nowym zwiastunem. Trzecia odsłona serii odcina się poprzedników, których wątki zostały zakończone serialem anime. Nowa część to świeży początek dla marki i cyklu. Całość po raz pierwszy powstaje z myślą o nowszych konsolach PS Vita i PS4, więc twórcy nie muszą się czuć ograniczani przez specyfikację PSP. Poznamy plejadę 16 bohaterów, którzy ponownie będą musieli stawić czoła mordercy czającemu się w ich szeregach. Znowu dane nam będzie wziąć udział w szybkich śledztwach oraz emocjonujących rozprawach sądowych.

Danganropa V3: Killing Harmony - nowy zwiastun

Otrzymamy zupełnie nowe minigry urozmaicające dążenie do prawdy i ujawnianie kłamstw. Rozbudowane zostaną też same rozprawy, które nabiorą jeszcze większej dynamiki. Świat kształtowany jest przez naszą własną percepcję, aby osiągnąć sukces zmuszeni zostaniemy do stosowania kłamstw i posługiwania się logiką, aby dotrzeć do prawidłowej konkluzji. 

Danganropa V3: Killing Harmony  pojawi się w Europie dnia 29 września na PS Vita i PS4.

Źródło: YouTube (NIS America)

Tagi: Danganropa V3: Killing Harmony Nippon Ichi Software America playstation 4 Spike Chunsoft wideo