Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.07.2017 19:23
Dragon Quest XI. Wielka przygoda z gatunku jRPG trafi na zachód!
564V

Dragon Quest XI. Wielka przygoda z gatunku jRPG trafi na zachód!

Dragon Quest XI zostanie przetłumaczone i wydane poza Japonią! Posiadacze PlayStation 4 otrzymają kolejnego przedstawiciela najlepszej szkoły gatunku jRPG! Możecie się szykować na wspaniałą i baśniową przygodę.

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time trafi do zachodnich graczy! Potwierdził to holenderki oddział do spraw marketingu, któremu powierzono reklamowanie gry na zachodzie. Fani japońskich gier RPG mogą zacząć świętować, bo czeka ich wspaniała i wielka podróż!

Dragon Quest XI - ekskluzywna zawartość dla PS4 i nowości w mechanice ujęte na nowych zrzutach ekranu!

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time będzie pierwszą odsłoną głównej serii od czasu VIII części cyklu, która pojawi się na stacjonarnej konsoli Sony i dotrze na zachód! Fani z Europy musieli na to wydarzenie czekać wiele długich lat, bo Dragon Quest VIII pojawiło się na rynku w 2006 roku i od tego czasu seria wychodziła głównie na przenośnych konsolach Nintendo.

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time

Dragon Quest XI: In Search of Departed Time to najnowsza odsłona jednego z najstarszych cyklów gier jRPG, którego stawia się na równi z Final Fantasy. Produkcja wrzuca nas do otwartego świata i stawia na klasyczny, turowy system walki. Wątek główny opowieści starcza na 50 godzin, ale aktywności poboczne znacznie wydłużą czas wszystkim, którzy zapragną wycisnąć z przygody wszelkie soki. Całość opracowano na silniku Unreal Engine 4, co przełożyło się na wspaniałą oprawę graficzną. Ta ponownie podciągnięta jest stylem graficznym znanego mangaki Akiry Toriyamy - twórcy serii anime Dragon Ball.

Sukces ostatnich gier Square Enix oraz wielki popyt na PlayStation 4 najprawdopodobniej sprawił, że nie musieliśmy długo czekać na informacje o zachodniej premierze. Na razie nie znamy więcej szczegółów i orientacyjnego okienka premiery, ale trzymamy rękę na plusie.

Źródło: https://gamer.nl/artikelen/nieuws/dragon-quest-11-bevestigd-voor-westerse-markt/

Tagi: Dragon Quest XI: In Search of Departed Time ORCA Inc. playstation 4 Square Enix wideo