Tomek Alicki Tomek Alicki 03.07.2017 17:12
Thor: Ragnarok dostał swój pierwszy spot telewizyjny
449V

Thor: Ragnarok dostał swój pierwszy spot telewizyjny

Thor: Ragnarok do swojej premiery będzie musiał jeszcze trochę poczekać na swoją premierę. Na szczęście Marvel Studios powoli rozpoczyna akcję marketingową. 

Do pierwszych seansów Spider-Man: Homecoming można już powoli odliczać dni. Kolejnym film Marvela trafi do kin, a na horyzoncie pozostanie już tylko Thor: Ragnarok. Nie oznacza to nic innego, jak początek długiej, obfitej w sceny akcji promocji. 

Pełna obsada Thor: Ragnarok

Oczekiwania wobec nowej przygody Thora Hulka rosną z kolejnymi miesiącami. Po Marku RuffaloJeffie Goldblumie oraz Cate Blanchett w wiodących rolach możemy spodziewać się kolejnego Zimowego Żołnierza, który w trzy lata temu zaskoczył wszystkich fanów superbohaterskiego kina. 

Nowy spot reklamowy reprezentuje dokładnie to, czego mogliśmy spodziewać się po początkach. Trwające minutę wideo składa się z najbardziej emocjonujących scen, które mieliśmy okazję zobaczyć do tej pory. W tle znów gra ten sam utwór, a spot kończy się zabawną sceną pomiędzy Thorem Hulkiem

Marketing Spider-Man: Homecoming napawa optymizmem. Marvel Studios uczy się z każdym kolejnym filmem. Przy okazji Toma Hollanda Roberta Downey Jr. udało się nie tylko regularnie dostarczać zabawnych materiałów, ale również zatrzymać dla siebie najciekawsze informacje. 

Premiera Thor: Ragnarok została zapowiedziana na 25 października. 

Thor: Ragnarok - pierwszy spot reklamowy

 

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/thor/thor_ragnarok/thor-ragnaroks-first-tv-spot-released-by-marvel-studios-a152161

Tagi: hulk marvel studios spider-man: homecoming Thor: Ragnarok