Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.07.2017 14:50
Dissidia Final Fantasy NT prezentuje arenę i postacie z Final Fantasy IV!
350V

Dissidia Final Fantasy NT prezentuje arenę i postacie z Final Fantasy IV!

Dissidia Final Fantasy NT to rozbudowana konwersja gry akcji dostępnej od kilku lat na automatach w Japonii. W Sieci znalazło się wideo prezentujące lokację oraz postacie znane z Final Fantasy IV.

Dissidia Final Fantasy NT to trzecia już gra z serii pobocznych gier spod znaku Dissidia. Pierwsze dwie ukazały się na PlayStation Portable i nazywały się kolejno Dissidia Final Fantasy oraz Dissidia 012 Final Fantasy. Najnowsza odsłona podobnie jak poprzednie zabierze nas do wielu miejsc znanych z macierzystej serii oraz pozwoli wcielić się w wiele znanych fanom cyklu postaci.

Dissidia Final Fantasy NT. Zaliczcie samouczek już teraz na zwiastunie

W Sieci znalazło się nowe wideo, prezentujące jedną z aren mającą znaleźć się w Dissidia Final Fantasy NT. Mowa o księżycu, na którym lądujemy w pewnym etapie kultowego już Final Fantasy IV wydanego po raz pierwszy w 1991 roku na SNES. Poniżej znajdziecie wideo przedstawiające pojedynek dwóch postaci. Jest to główny bohater Cecil oraz jego przyjaciel Kain. Wspomniana lokacja trafi do wersji na automaty 12 lipca, ale w przyszłości możemy się jej raczej spodziewać również na PS4, choćby w formie DLC.

Dissidia Final Fantasy NT na wideo z rozgrywką

Dissidia Final Fantasy NT ma pojawić się na początku przyszłego roku i oferować kilka nowości jak choćby Noctis - główny bohater Final Fantasy XV. Szczegółów odnośnie daty premiery jeszcze nie ujawniono.

Tagi: Dissidia Final Fantasy NT playstation 4 Square Enix Team Ninja wideo