Daniel Stroński Daniel Stroński 01.07.2017 12:26
Przegląd gier niezależnych #16 - Micro Machines, Raiders of the Broken Planet, Super Cloudbuilt
423V

Przegląd gier niezależnych #16 - Micro Machines, Raiders of the Broken Planet, Super Cloudbuilt

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji, łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

Micro Machines trafiło do sprzedaży

Odświeżona trylogia Crasha Bandicoota to nie jedyny powrót klasyka. Wczoraj do sprzedaży trafiło nowe Micro Machines, czyli wyścigi małych samochodzików na torach przypominających stół bilardowy, zagracony pokój dziecka czy... planszówkę Hungry Hippos. Oprócz wyścigów dostaniemy bowiem również walki na arenach.

Gra jest już dostępna w PS Store w cenie 124 zł.

Micro Machines

 

Raiders of the Broken Planet z dziennikami deweloperskimi

Trzecioosobowa strzelanka ma na tyle skomplikowane i oryginalne zasady, że twórcy przygotowali specjalne dzienniki deweloperskie. Rozgrywki sieciowe mają być asymetryczne - czterech graczy wcieli się żołnierzy walczących z piątym graczem i jego wojskiem sterowanym przez SI. Co dokładnie stanowi o wyjątkowości tej produkcji?

Raiders of the Broken Planet - dzienniki deweloperskie

 

Super Cloudbuilt dostało datę premiery

Pecetowe Cloudbuilt z 2014 roku w tym miesiącu otrzyma zaktualizowaną i odświeżoną wersję konsolową. Żołnierz Demi zostaje zbudzona w zniszczonym budynku pośrodku dziwnego, pozafizycznego świata. Zdezorientowana bohaterka będzie musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Rozgrywka polega na bieganiu przez plansze i jednoczesnym ostrzeliwaniu wrogów, a wszystko to w wysokim tempie i z punktacją za prędkość oraz skuteczność w kilku trybach.

Ujawniono datę premiery, która wyznaczona została na 25 lipca.

Super Cloudbuilt - zwiastun

 

 

Źródło: informacje prasowe

Tagi: Micro Machines playstation 4 przegląd gier niezależnych Super Cloudbuilt wideo