Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.06.2017 19:51
Titanfall 2. Dynamiczna rozgrywka przedstawia nowości z dodatku "Gry Wojenne"!
573V

Titanfall 2. Dynamiczna rozgrywka przedstawia nowości z dodatku "Gry Wojenne"!

Titanfall 2 otrzymało dzisiaj nowe rozszerzenie DLC dostępne zupełnie za darmo dla wszystkich użytkowników! Twórcy przedstawiają świetnie wyglądającą rozgrywkę z dodatku i ukazują nowości czekające na graczy.

Titanfall 2 zostało rozbudowane o dodatek "Gry Wojenne". Twórcy kolejny raz pokazują konkurencji jak wspierać swoje pozycje i traktować z szacunkiem fanów. Każdy z zainteresowanych może liczyć na nieodpłatny dostęp do dwóch nowych mapy, nie zabrakło również nowej i spektakularnie wyglądającej egzekucji!

Titanfall 2. Przygotujcie się na darmowe "Gry Wojenne"!

Titanfall 2 doczekało się dwóch nowych map. Użytkownicy mogą toczyć pojedynki na zatłoczonych alejach "Ruchu Ulicznego" oraz odgrywać rekreację ważnych bitew w "Grach Wojennych" stylizowanych na stylistykę VR. Fani efektownego zabijania rywali mogą liczyć na holograficzną egzekucję, która w ruchu prezentuje się naprawdę widowiskowo.

Titanfall 2 - zwiastun z rozgrywką "Gry Wojenne"

W ramach "Gry Wojenne" do pozycji na stałe trafił tryb Starcie Tytanów. Piloci mogą też korzystać z trzeciego miejsca na kolejną broń do eksterminowania przeciwników. Nie zabrakło również zmian i poprawek w balansie rozgrywki, które odczujecie już na własnej skórze.

Źródło: YouTube (Titanfall 2)

Tagi: dlc Electronic Arts playstation 4 Respawn Entertainment Titanfall 2 wideo